claim

Lista starszych wiadomości

Rok Aquadromu

 

Mikołaj na głębokości 7 metrów, podwodne choinki, zwiedzanie podbasenia, konkursy z cennymi nagrodami, czy pirackie opowieści – to tylko namiastka wydarzeń, które w dniach 6-8 grudnia podczas świętowania roku Aquadromu czekają na Klientów naszego aquaparku!

 

Mikołajki w sposób nierozerwalny wiążą się z datą otwarcia Aquadromu w Rudzie Śląskiej. Dokładnie 8 grudnia 2012 roku, na mapie województwa śląskiego pojawił się nowy, innowacyjny park wodny znajdujący się 5 minut od autostrady A4 i 15 minut od Drogowej Trasy Średnicowej.

 

- Mimo, iż nie uczestniczyłam w otwarciu Aquadromu cieszę się, że będę uczestniczyć w jego pierwszych urodzinach.  Solenizant ma w sobie ogromny potencjał i ciągle się rozwija. Frekwencja od otwarcia do połowy listopada wyniosła ponad 300 tys. Myślę, że coraz więcej klientów przekonuje się do obiektu, znajdując w nim ofertę skrojoną na miarę ich potrzeb, dostrzega jego mocne strony i przewagę nad  konkurencją – mówi Anna Mrzyczek-Szczęsny, prezes zarządu.

 

6 grudnia Aquadromem rządzą dzieci.To z myślą o nich, została przygotowana specjalna cena biletu –  1 zł za godzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu.

 

- Chcemy, aby w tym dniu dzieci otrzymały od nas prezent. Nasza specjalna oferta obowiązuje od godziny 16:00 i mogą z niej skorzystać wszyscy do 18 roku życia – dodaje Anna Mrzyczek-Szczęsny.

 

Jeśli dla kogoś godzina to za mało, może w cenie 10 zł szaleć w Strefie Rekreacji i Sportu przez 2 godziny. W tej promocji, nie pytamy o wiek, więc zarówno małe jak i duże dzieci mogą cieszyć się urokami Aquadromu!

W mikołajki nie zabraknie w Aquadromie wyjątkowego Gościa, który zamiast tradycyjnego tronu wybrał nietypowy sposób spotkania z dziećmi – przez bulaje 7 metrowej tuby.

Każdy, kto po spotkaniu z Mikołajem zapragnie dodatkowych atrakcji, będzie mógł wziąć udział w wodnych wyścigach na reniferach, czy mikołajkowym biegu z przeszkodami w wodzie.

Nie zapomnieliśmy także o tych trochę starszych, w myśl zasady „dzieckiem jest się przez całe życie”. Dlatego już teraz wszyscy pełnoletni Goście Saunarium piszą listy do świętego Mikołaja z prośbą  o wymarzony rytuał saunowy. 6 grudnia najlepsze marzenia zostaną zrealizowane.  

 

7 grudnia każdy, kogo interesuje Aquadrom od kuchni, będzie miał możliwość zwiedzenia podbasenia. Przejście pomiędzy pompami, rurociągami, filtrami czy zobaczenie urządzeń kontrolno-pomiarowych zrobi wrażenie na małym jak i dużym aquadromowiczu.

Także w sobotę w naszym aquaparku wszyscy, którzy nie zdążyli zanurkować w wodach otwartych podczas wakacji lub nie planują wyjazdu zimą w ciepłe kraje, będą mogli zanurkować w 7 metrowej tubie.

- Mamy za sobą kilka imprez nurkowych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, ale były także dla nas sporym wyzwaniem. Zależało nam, aby przekonać do nurkowania zarówno osoby, które po raz pierwszy chciałyby spróbować podwodnej przygody, jak również i tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez chociażby najmniejszej dawki adrenaliny – dodaje Agnieszka Antoń, koordynator nurkowania w Aquadromie.

 

Świętowanie urodzin Aquadromu rozpocznie się w samo południe 8 grudnia. Punktualnie o godzinie 12:00 nastąpi oficjalne przywitanie przybyłych Gości oraz krojenie urodzinowego tortu. Cały dzień upłynie natomiast pod znakiem pirackiej bandery, która skusi małych piratów do udziału w przedstawieniu wystawianym na deskach statku w Bajtel Zatoce. Pirackie atrybuty, animacje, zdjęcia oraz poszukiwanie ukrytych skarbów są gwarancją niezapomnianej przygody.

 

- Zależy nam, aby w tym dniu oprócz dzieci także dorośli Goście, w tym radni, przedstawiciele spółek miejskich, czy związków zawodowych, wzięli aktywny udział w naszej imprezie. Specjalnie dla nich planujemy zawody pływackie, czy rozgrywki w wodnej siatkówce i koszykówce. Mamy nadzieję, że sportowa rywalizacja oraz spotkanie w mniej oficjalnych warunkach, przyczyni się do stworzenia wyjątkowego klimatu – dodaje Anna Mrzyczek-Szczęsny.

 

W trakcie intensywnego urodzinowego dnia, wszyscy pełnoletni Goście będą mogli zrelaksować się w Saunarium i uczestniczyć w najlepszych  rytuałach z całego roku z udziałem saunamajstra, który zdobył drużynowo wicemistrzostwo świata.

 

Przez cały weekend 6-8 grudnia nasi Goście będą mogli wygrać m.in. bilety do Aquadromu, samochód Kia Ceed na weekend, bilety wstępu do kopalni Guido, 2 karnety na jogę w Aquadromie czy zaproszenia do Cafe Wiśniowy Sad lub kupony na pizzę do Aquasmaku.

Partnerem akcji mikołajkowo-urodzinowej jest również Cukiernia Budny, Sklep „Czas na party”, Kopalnia Halemba-Wirek, Leroy Merlin Gliwice oraz Tesco Ruda Śląska.

 

Harmonogram Mikołajek w Aquadromie

 

Harmonogram 7 grudnia

 

Harmonogram imprezy urodzinowej 8 grudnia

 

Harmonogram rytuałów saunowych 8 grudnia

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.