claim

Lista starszych wiadomości

Bobasy pokonały lęk przed wodą

10 Maluchów czynnie uczestniczyło dziś w pierwszych zajęciach szkoły pływania. Oswajanie się z wodą w połączeniu z dobrą zabawą dało zamierzony efekt – dzieci w sposób przyjazny i bezpieczny poznały środowisko wodne.

 

Ruszanie nóżkami w wodzie, polewanie główki  – to tylko niektóre ćwiczenia, jakie wykonywały dzieci podczas lekcji pływania.

 

- Podobały mi się zajęcia, gdyż były ciekawie zorganizowane. Dużo fajnych ćwiczeń, kolorowe zabawki – super. Na początku trochę popłakał, ale następnym razem na pewno będzie lepiej. Chcieliśmy, aby przyzwyczajał się do wody, bo kto wie, może kiedyś będzie zawodowym pływakiem – mówi Pani Monika, mama Adasia.

 

Jak się okazuje dla niektórych dzieci zanurzanie w wodzie to nic nowego, gdyż na basen zabierani byli niemalże od urodzenia.

 

- Już od 3 miesiąca chodzimy z Leonem na basen, dlatego też nie boi się wody. Chcieliśmy wybrać inną szkołę pływania, ale gdy dowiedzieliśmy się, że jest w Halembie, od razu zdecydowaliśmy wybrać Aquadrom – mówi Pani Ania, mama Leona.

Data dodania: 05.11.2013r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.