claim

Lista starszych wiadomości

Halloween - pokaż swoją straszną minę

Cukierek albo psikus! – takimi słowami dzieci przebrane za trupy, wisielce czy zmory zaskakują amerykańskich domowników co roku 31 października. Aby nie stać się ofiarą psoty, Ci odpłacają im się łakociami. Podobną regułę przyjęlismy także my i porposimy Was, abyście przybrali halloweenowe stroje lub… przestraszyli recepcję swoją straszną miną. Wtedy, zamiast łakoci, będziecie mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek.         

- Wystarczy zjawić się w Aquadromie z mrocznym akcentem w swoim ubiorze lub – jeśli o takowym zapomnimy – zrobić straszną minę w recepcji i poprosić o specjalny, halloweenowy bilet – informuje Agnieszka Piekorz z Aquadromu.      

Szczególne atrakcje w tym dniu przygotowano w najgorętszej strefie obiektu. Tego dnia, całe saunarium, niczym ugryzione przez wampira, przeistoczy się w swoją mroczną odmianę z zaświatów.

- Postanowiliśmy strefę saun pchnąć w otchłań klasyków gatunku i innych popularnych horrorów psychologicznych jak Wywiad z Wampirem, Sierociniec, Piła czy Ring – mówi Marceli Zawadzki z saunarium Aquadromu. – Myślę, że szczególnie warto będzie skorzystać ze zdzierania skóry przez Freddiego Krugera… oczywiście peelingiem solnym – dodaje Zawadzki.                

Z promocyjnych cen można korzystać już od samego rana, jednak impreza halloweenowa w saunarium ruszy dopiero o godzinie 14.00 i zakończy się wraz zamknięciem obiektu o 22.00. 
  

Data dodania: 24.10.2013r.
 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.