claim

Lista starszych wiadomości

Silesian Towel Fight za nami!

W sobotę 27 lipca w naszym Saunarium odbyło się wyjątkowe i pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce.  W jednym miejscu zebrali się Mistrzowie Sauny ze znaczących ośrodków saunowych z południowej części Polski.

 

Podczas wyjątkowych rytuałów saunowych stosowano zarówno nowoczesne sprzęty audiowizualne, jak i tradycyjne elementy saunowania. Witki brzozowe, wanty dębowe czy peelingi z wonnymi olejkami sprawiły, że każde wejście do sauny było niepowtarzalnym doznaniem. Saunamajstrzy po raz kolejny udowodnili, że ręczniki mogą być znaczącym elementem pokazu, który zdecydowanie zasługuje na to, by nazwać go sztuką. Pojedynek saunamajstrów miał na celu również wymianę doświadczeń w wykonywaniu naparzań oraz integracji tej dynamicznie rozwijającej się grupy.

 

Pamiątkowy puchar za zajęcie pierwszego miejsca otrzymał Ryszard Rak reprezentujący miasto Rybnik oraz ośrodek Bushido, puchar za drugie miejsce otrzymała Joanna Feifer z Aquaparku Wrocław, natomiast trzeci puchar pozostał w Aquadromie, a najbardziej zasłużyła na niego Gabriela Żymła, która zaprezentowała się w saunie jako anioł, diablica oraz… żeńska wersja Harrego Pottera.

 

Niezaprzeczalny sukces i bardzo pozytywny oddźwięk imprezy w świecie saunowym, utwierdził Nas w przekonaniu, iż powinniśmy organizować regularne spotkania saunamajstrów.  Jesteśmy również pewni, że Silesian Towel Fight na stałe wpisze się do kalendarza imprez saunowych.

 

Data dodania: 31.07.2013r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.