claim

Lista starszych wiadomości

Sztafeta niepodległościowa w Aquadromie!

 

Sztafeta rozpocznie się w dn. 11 listopada o godz. 9.00 w aquadromowej Strefie Sportu na czterech torach (2 tory basenu sportowego o długości 25 metrów oraz dwa tory  basenu z ruchomym dnem o długości 20 metrów). Do przepłynięcia będzie 1918 długości basenu. Szacuje się, iż potrwa to od  3 do 5 godzin.

 

Sztafeta została zaplanowana jako wydarzenie otwarte dla mieszkańców Rudy Śląskiej i okolicznych miast, którzy zostaną zaproszeni do rodzinnych zmagań. Oznacza to, że płynąć będą mogły zarówno osoby dorosłe jak i dzieci, nawet te słabiej pływające, korzystające z akcesoriów do nauki pływania: rękawki do pływania, dmuchane zabawki itd. Udział maluchów doda jedynie kolorytu wydarzeniu. Jednak bazą sztafety będą profesjonalni pływacy, m.in. z rudzkich klubów pływackich, którzy zostali  zaproszeni do udziału w projekcie i z ochotą przyjęli zaproszenie.

 

 

Koszt uczestnictwa – 5 zł. Cena, oprócz obowiązkowego udziału w sztafecie, będą obejmować także 2 - godzinny pobyt w aquadromowej Strefie Rekreacji i Sportu, z możliwością skorzystania z dostępnych tam atrakcji, w tym sześć zjeżdżalni, sztuczna fala i Mokry Bąbel.

 

Chętni do udziału w sztafecie będą zgłaszać swój akces mailowo do 6 listopada na adres: marketing@aquadrom.pl, już od połowy października. Dokonując wpisu trzeba będzie podać imię i nazwisko, wiek oraz stopień zaawansowania w pływaniu, a także dane kontaktowe m.in. numer telefonu. W zależności od liczby zapisanych osób zakłada się możliwość zgłoszenia swego uczestnictwa także w dniu wydarzenia w biurze sztafety. Zostanie ono otwarte w aquadromowym Biurze Obsługi Klienta już o godzinie 8.30. Tam także wszyscy uczestnicy, po podpisaniu stosownych dokumentów (regulaminu, zgody na wykorzystanie wizerunku oraz oświadczenia o stanie zdrowia) i uiszczeniu opłaty, o której była mowa powyżej, otrzymają paski uprawniające do wstępu do hali basenowej.

 

Każdy uczestnik niepodległościowej sztafety pływackiej otrzyma pamiątkowy certyfikat oraz czepek.

 

Data dodania artykułu: 23.10.2017r.

 

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.