claim

Lista starszych wiadomości

Aquadromowa Szkoła Pływania dla Bobasów

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z nauki pływania dla dzieci od 4 miesiąca do 3 roku życia. Zajęcia rozpoczną się w trzecim tygodniu września 2017 roku. Kurs składa się z 6 spotkań, a każda lekcja trwa pół godziny.

 

Karnet obejmuje również półtorej godziny korzystania z atrakcji obiektu. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w każdą środę w godzinach od 16:30 do 17:45. Koszt kursu to 210 zł. Cena zawiera wejście jednego opiekuna. Dodatkowo otrzymują Państwo specjalną pieluszkę do wody. Drugi opiekun może zakupić bilet na zajęcia z dzieckiem na preferencyjnych warunkach, tj. 8 zł za godzinę lub 16 zł za dwie godziny. Jeżeli dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w zajęciach, to pobyt w Aquadromie nie przepadnie, ponieważ absencję można wykorzystać w Strefie Rekreacji i Sportu w późniejszym terminie.

 

Podczas trwania kursu z najmłodszymi dziećmi Aquadrom spełnia wymagania dotyczące jakości wody zgodne z Rozporządzeniem  Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda udostępniona do nauki pływania dla niemowląt i małych dzieci do lat 3. Zarówno temperatura, jak i głębokość basenu są każdorazowo dostosowywane do wieku pływających dzieci.

 

Zachęcamy wszystkich rodziców do odkrywania nowych pasji swoich pociech!

 

Zapisy na szkola@aquadrom.pl, a także pod nr 697 101 992. 

Data dodania: 05.09.2017r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.