claim

Lista starszych wiadomości

Wakacje w Aquadromie!

 

Gotowi na wakacje? Plaża, boisko do siatkówki, kino plenerowe w każdą sobotę lipca i sierpnia oraz „Konkursowe Lato” – to tylko nieliczne atrakcje jakie Aquadrom przygotował klientom z okazji wakacji.

 

Tegoroczne wakacje upłyną pod znakiem tropikalnego klimatu w mieście. Od lipca do sierpnia klienci będą mogli skorzystać z plaży, boiska do siatkówki, a w lipcowe i sierpniowe soboty zapraszamy na pokazy kina plenerowego, z którym startujemy o 21:00. Co ważne, to Klienci wybierają repertuar, dlatego zachęcamy do głosowania na naszym profilu na Facebooku.  

 

Aquadrom będzie miejscem destynacji  wszystkich, którzy szukają ciekawego miejsca do spędzenia wakacji w mieście. Dlatego też przed Aquadromem pojawią także leżaki oraz palmy, a także zabawki dla najmłodszych klientów.

 

25 czerwca odbyło się oficjalne rozpoczęcie sezonu letniego. Na scenie przed Aquadromem można było zobaczyć przedstawienie "Kopciuszek" i występ grupy tanecznej, a mali strażacy ratowali misie z pożaru. Gwoździem programu był koncert sióstr Wajs&Stonoga. Tego dnia odbyła się również zbiórka funduszy na rehabilitację małego rudzianina.

 

W tym roku postanowiliśmy wrócić do akcji „Konkursowe Lato”. Klient, który w danym tygodniu zarejestruje paragony na najwyższą kwotę – wygrywa voucher do jednego z naszych partnerów. Na koniec lipca i sierpnia zostanie wybrana jedna osoba, która uzbierała najwyższa kwotę na paragonach i odbierze cenną nagrodę. Paragony należy rejestrować w Biurze Obsługi Klienta począwszy od 1 lipca.

 

 Partnerami wakacji w Aquadromie są: S-Kart, Pink Bowling&Club, Jumpcity, Salon Urody „Rychtuj się”, Depilconcept, Fundacja Minionej Epoki, Sileman, Foto Bajtel, MPro, salon samochodowy Dąbrowscy Sp. z o.o.

 

Patronem medialnym plaży jest: RMF MAXXX

 

 Data dodania: 28.06.2017r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.