claim

Lista starszych wiadomości

Dwumilionowy Klient Aquadromu

W czerwcu 2017 roku rudzki park wodny odwiedził DWUMILIONOWY KLIENT!


Niemal dwa lata po milionowym kliencie, w rudzkim parku wodnym pojawił się dwumilionowy klient.


- W czerwcu 2015 roku, kiedy uroczyście przywitaliśmy w naszych progach milionowego klienta, spółka postawiła sobie kolejny cel – aby za dwa lata powitać dwumilionowego klienta! Właśnie udało nam się to osiągnąć! Ogromnie się z tego cieszymy i dziękujemy wszystkim osobom, które nas odwiedzają, za tak wysoką frekwencję – mówił przy tej okazji Bartłomiej Jarocha, prezes Aquadromu.

 

Dwumilionowym klientem okazał się tyszanin, pan Krzysztof Rej.


- Po raz pierwszy odwiedziliśmy Aquadrom i od razu taka niespodzianka! Jestem jednocześnie zaskoczony i bardzo szczęśliwy. Szukaliśmy miejsca, do którego moglibyśmy pojechać z naszą jedenastomiesięczną córką. Żona podjęła decyzję, żeby wybrać właśnie Aquadrom i jak się okazało, była to bardzo dobra decyzja – mówił, przyjmując gratulacje, pan Krzysztof.

 

- Dwa miliony klientów w ciągu niewiele ponad 4 lat istnienia parku wodnego to niewątpliwy dowód na to, że obiekt się rozwija i coraz więcej zarówno rudzian jak i mieszkańców innych miast naszego województwa go odwiedza. Nie dziwię się, bo to świetne miejsce dla każdego: nie tylko dla osób, które chcą spędzić czas na rekreacji, ale też dla sportowców – mówił Krzysztof Mejer, wiceprezydent Miasta Ruda Śląska, składając gratulacje dwumilionowemu klientowi Aquadromu.

 

 

Pan Krzysztof Rej otrzymał zestaw gadżetów oraz karnet do Strefy Rekreacji i Sportu oraz Saunarium ważny do końca roku.

 


wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.