claim

Lista starszych wiadomości

Zdobądź uprawnienia nurkowe przed wakacjami!

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i chciałbyś zrobić coś dla siebie – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

 

Aquadrom Diving Academy zaprasza na kolejny kurs nurkowy, dzięki któremu jeszcze przed wakacjami zdobędziesz „plastik” upoważniający do nurkowania w odległych zakątkach świata do głębokości 18 metrów. Startujemy 18 kwietnia 2017r.

Gwarantujemy zdobycie rzetelnej wiedzy w przyswajalny sposób.  

 

Dlaczego warto wybrać Aquadrom Diving Academy?

Współpracujemy z najlepszą kadrą instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje 4 spotkania w rudzkim parku wodnym. Instruktaż teoretyczny połączony jest z nurkowaniem w jedynej takiej, głębokiej na 7 metrów tubie dla płetwonurków.  Po zajęciach nurkowych kursanci mogą przez cały dzień korzystać z uroków Strefy Rekreacji i Sportu oraz relaksować się w Saunarium.

Jednak to nie wszystko! W nurkowaniu niezwykle ważna jest pływalność, dlatego też w ramach kursu odbędą się 2 treningi, które pozwolą udoskonalić umiejętności pływackie.

Po zajęciach basenowych, grupa dwukrotnie wyjeżdża z instruktorem na wody otwarte – Koparki lub Zakrzówek. Podczas jednego wyjazdu odbywają się dwa nurkowania. Jest to także czas, aby swobodnie porozmawiać z instruktorem o wszelkich wątpliwościach.

Po zakończeniu kursu absolwenci Aquadrom Diving Academy otrzymują certyfikaty federacji SSI lub PADI.

Nasi instruktorzy pomagają także w zakupie sprzętu nurkowego w promocyjnych cenach.

 

Jaka cena?

Jak zapewne zauważyliście, sporo oferujemy. Inne szkoły nurkowe nie są w stanie zagwarantować takich warunków nurkowych, poszerzonych o tak bogatą ofertę rekreacyjno-relaksacyjną.

Wciąż uważasz, że to za mało? Ok, dodajemy jeszcze karnet na 10 wejść całodniowych do Strefy Rekreacji i Sportu oraz 5 całodniowych wejść do Strefy Rekreacji i Sportu oraz Saunarium ważny do końca września 2017 roku.

Cena kursu to 1499 zł.

Zapewne masz szereg pytań, więc nie krępuj się! Dzwoń lub pisz! Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

tel.: 697103051

info@divingacademy.pl

Do zobaczenia na kursie!

 

 

Data dodania: 06.04.2017r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.