claim

Lista starszych wiadomości

Aquadrom nurkował dla WOŚP

25. Finał WOŚP w Rudzie Śląskiej rozpoczęło symboliczne wypuszczenie 250 serduszek z dna 7- metrowej tuby do nurkowania.

 

O godz. 10:00 para nurków rozwiązała tajemniczy wór znajdujący się na dnie specjalnej tuby do nurkowania.  Wypłynęły z niego czerwone serduszka na znak solidarności z WOŚP. O godz. 10:30 symbolicznym „Siema Jurek”  z Aquadromu rudzcy wolontariusze wyruszyli kwestować na ulice miasta.

 

Dla wolontariuszy WOŚP przygotowaliśmy  stanowisko, przy którym mogli napić się ciepłej herbaty czy kawy. Sama przez kilka lat byłam wolontariuszem i wiem, jak ciężka jest to praca i jak ważna jest możliwość ogrzania się po kilku godzinach kwestowania.

 

Aquadrom przekazał na licytację specjalny pakiet, w którym znalazło się nurkowanie w tubie dla dwóch osób pod okiem instruktora, bilety całodniowe do wszystkich stref oraz zestaw gadżetów. Pakiet można było wylicytować podczas aukcji w Muzeum PRL.

 

 Tak wyglądało symboliczne wypuszczenie 250 serduszek z dna naszej 7 -metrowej tuby https://www.youtube.com/watch?v=j_iPKy1Vq78.

Materiał z naszej akcji można było zobaczyć również w TVN24 http://www.tvn24.pl/wosp-2017/wosp-250-serc-wyplynelo-spod-wody-z-glebokosci-7-m,707238.html 

 

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.