claim

Lista starszych wiadomości

Wyławiamy Talenty

 

Śpiew, taniec, akrobatyka, gra na skrzypcach, recytacja – tyle talentów zgromadziło się jednego dnia w naszym holu recepcyjnym z okazji 4. urodzin Aquadromu. Gościem specjalnym był finalista szóstej edycji programu „Mam Talent” - Tomasz Kabis, który swoimi występami oczarował publiczność.

 

4 urodziny Aquadromu upłynęły pod znakiem talent show „Wyławiamy Talenty”. Udział w naszym konkursie mogły wziąć dzieci do 18 roku życia. Jak przystało na talent show - różnorodność występów  i przedstawianych umiejętności nie miała końca. Nagrodą główną był voucher na wakacje marzeń ufundowany przez biuro podróży Rainbow Tours Ruda Śląska.

 

Zgromadzona publiczność mogła podziwiać występ zespołu Słoneczni, a także uczestniczyć w  przedpremierowym pokazie fragmentów musicalu „Kopciuszek” przygotowany przez Stowarzyszenie Music All.  Amatorzy magii mogli wziąć udział w warsztatach iluzjonistycznych poprowadzonych przez Tomasza Kabisa.

 

Talentów było sporo, a uśmiechu, łez - bez końca. To był dzień pełen pozytywnych emocji! Nagroda główna przypadła 10-letniej Julii, której pasją jest akrobatyka, a swoim występem tanecznym urzekła jurorów. Finał naszego talent show uwieńczył pokaz magii oraz występ zwyciężczyni.

 

Ponadto specjalnie z okazji 4 urodzin, najmłodsi Klienci Aquadromu  mogli skorzystać ze specjalnego biletu na jedną godzinę za cztery złote. W hali basenowej odbył się pokaz iluzjonistyczny naszego gościa specjalnego  - Tomasza Kabisa. Publiczność zgromadzona w Strefie Sportu podziwiała występ magika z wypłaconego basenu z ruchomym dnem.

 

Nie zabrakło również akcentu świątecznego. W holu recepcyjnym na dzieci czekał św. Mikołaj ze śnieżynkami rozdając słodkie upominki, a chętne dzieci mogły przygotować własnoręcznie ozdoby świąteczne.

 

 

Kolejne urodziny Aquadromu za nami. Tym razem to był magiczny czas! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fantastyczne występy, które na długo zapadną w naszej pamięci.

 

Partnerem wydarzenia byli: Rainbow Tours, Kraina Szkraba, Pink Bowling, Jumpcity Katowice, S-kart oraz Multikino.

 

Patronat medialny: Sfera TV, Radio Piekary.

 

 

Data dodania: 12.12.2016r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.