claim

Lista starszych wiadomości

Majówkowa Laba w Aquadromie

Dmuchańce, zorbing, wspólne grillowanie, pokazy ratownictwa  oraz ponad 200 nagród do wygrania – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na Klientów podczas majówki w Aquadromie.

 

Od 30 kwietnia do 3 maja Aquadrom przygotował dla swoich Klientów szereg atrakcji kierowanych do różnych grup odbiorców.

 

Majówka to doskonała okazja, aby spędzić czas z najbliższymi. Dlatego też 30 kwietnia i 1 maja nastąpi kumulacja naszych atrakcji. W tych dniach każdy znajdzie coś dla siebie.

 

To, co na pewno wyróżni weekend majowy w Aquadromie to liczne nagrody, wśród których nie zabraknie biletów, frisbee, czapek, parasoli, klapek basenowych, aquadromowych kubków czy kuponów na pizzę. Łącznie ponad 200 nagród!

 

Dobrą zabawę zapewnią animatorzy, którzy nie pozwolą najmniejszym aquadromowiczom na chwilę nudy. Poszaleć będzie można w kuli do zorbingu oraz na dmuchańcach, a także pościgać się łódkami, jakich jeszcze w rudzkim aquaparku nie było.

 

Ciekawscy odwiedzą podbasenie, które skrywa liczne tajemnice, a przyszli ratownicy dowiedzą się, jak udzielać pierwszej pomocy.

 

Majówka będzie tylko przedsmakiem oferty wakacyjnej, jaką szykujemy dla naszych Klientów oraz mieszkańców miasta. Już teraz mogę powiedzieć, że dziedziniec będzie tętnił życiem.

 

Partnerami wydarzenia są: Muzeum PRL, Lay Line, Aquasmak oraz UPC.

 

Data dodania: 26.04.2016r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.