claim

Lista starszych wiadomości

Figle-migle na 6+

Drogi Rodzicu, czy pamiętasz te leniwe weekendy, czas tylko dla siebie, spokój, relaks? Odśwież swoją pamięć i już dziś zapisz swoje dziecko na weekendowe zajęcia w Aquadromie i rozkoszuj się wolnym czasem tylko dla siebie!

 

Kolejny weekend Twoje dziecko spędza przed telewizorem, komputerem, a Ty nie masz chwili spokoju dla siebie? Już dziś zarezerwuj dla swojej pociechy weekendowe zajęcia w Aquadromie i wykorzystaj wolny czas.

 

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat do świetnej zabawy na 6+ w Aquadromie!  W okresie ferii zimowych  zapraszamy naszych najmłodszych klientów na specjalne zajęcia. Za jedyne 55 złotych przez sześć godzin na Twoje dziecko czeka świetna zabawa w Strefie Rekreacji i Sportu. Bezpieczeństwo, opieka instruktorów nauki pływania, zwiedzanie Aquadromu, gorący posiłek i wiele więcej!

 

Nastaw swoją pociechę na dobrą zabawę i zdobycie nowego doświadczenia. Zapraszamy na weekendowe zajęcia w terminach 20.02., oraz 28.02.  od godz. 13:00 do 19:00. Rezerwacje i zapisy w BOK, pod adresem szkola@aquadrom.pl oraz pod nr tel. 697 101 992.

 

55 złotych to całkowity koszt za 6-godzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu, opiekę instruktorów nauki pływania, a także posiłek.

 

Zapraszamy Twoje dziecko o godz. 13:00. Zbiórka w holu recepcyjnym, gdzie będą czekać instruktorzy nauki pływania. Pamiętaj, aby przyjechać po swoje dziecko na godz. 19:00.

 

Figle-migle to świetna  zabawa dla dzieci i młodzieży.  Jeżeli Twoje dziecko skończyło 6 lat, a jeszcze nie przekroczyło 12 roku życia, to nie zwlekaj i zarezerwuj termin. Świetna zabawa gwarantowana.

 

Grupą dzieci opiekuje się wykwalifikowany instruktor nauki pływania, który jest także ratownikiem. Dodatkowo dla wzmocnienia bezpieczeństwa opiekę nad grupą ma także animator, który bardzo dobrze zna nasz park i będzie towarzyszył twojemu dziecku w każdej minucie zabawy. Przy każdej niecce basenowej nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy wodni. Przez cały czas trwania zajęć Twoje dziecko jest pod STAŁĄ opieką. Podczas akcji Figle - migle czuwa w obiekcie także koordynator akcji.

 

Przez 6 godzin na Twoje dziecko czeka wspaniała zabawa. Instruktorzy zadbają, aby ten czas wykorzystać w sposób przyjemny, ale i pożyteczny. Elementy nauki pływania, zabawa w Strefie Rekreacji i Sportu i wiele więcej!

 

Pływanie to cenna umiejętność. Podczas 6-godzinnej zabawy nie zabraknie elementów nauki pływania, a także innych przydatnych sprawności, które Twoje dziecko wykorzysta podczas letnich wakacji. Będzie znało podstawy bezpiecznej kąpieli, znaków wodnych albo nauczy Cię praktycznego użycia liny, aby zacumować Waszą łódź nad jeziorem.

 

 W trakcie zabawy dzieci będą  miały przerwę na posiłek, który zostanie wcześniej ustalony i potwierdzony przez rodzica.

 

Nie lada gratką będzie możliwość zwiedzania podbasenia. Dzieci będą mogły przekonać się jakie tajemnice skrywa Aquadrom.

 

Masz pytania? My już mamy przygotowane dla Ciebie odpowiedzi!

 

1. Co w sytuacji, gdy moje dziecko będzie chciało opuści obiekt wcześniej?

Gdy jeden z uczestników będzie chciał wrócić do domu wcześniej, zadzwonimy do Ciebie, abyś mógł przyjechać po swoje dziecko. W takiej sytuacji nie zwracamy opłaty pobranej przy zapisach.

 

2. Jaki posiłek zostanie podany dla mojego dziecka? Czy jest możliwość ustalenia posiłku?

To Ty, rodzicu możesz skomponować posiłek dla swojego dziecka. Każdemu rodzicowi zostanie przedstawiony formularz, na którym będzie mógł spośród kilku opcji wybrać posiłek dla swojego dziecka.

 

3. Co z bezpieczeństwem mojego dziecka?

Przez sześć godzin Twoje dziecko ma zapewniona opiekę instruktora nauki pływania, który ma także uprawnienia ratownika. Każdą grupą będzie opiekować się wykwalifikowany instruktor oraz animator, który będzie pomagał w razie potrzeby Twojemu dziecku. Dodatkowo przy każdej niecce basenowej znajdują się ratownicy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem naszych klientów.

 

4. Co powinnam przygotować dla mojego dziecka, czy powinien coś ze sobą zabrać?

Dziecko powinno być przygotowane standardowo - do parku wodnego. Czepki w naszym obiekcie nie są wymagane. Instruktorzy sami będą dobierać odpowiednie akcesoria do zabawy lub przeprowadzanych zajęć.

 

5. Co w przypadku, gdy nie zdążę na czas odebrać mojego dziecka?

Bez obaw, Twoje dziecko zostanie pod opieką instruktora do momentu Twojego przyjazdu. W sytuacji, gdy nie zdążysz na czas, będzie trzeba ponieść opłatę w wysokości 15 złotych/ 1h.

 

Data dodania: 11.02.2016r.

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.