claim

Lista starszych wiadomości

Kino dla Kobiet

22 stycznia przedstawiciele Aquadromu promowali rudzki park wodny podczas eventu Kino dla Kobiet w kinie Patria. Hasło przewodnie spotkania - kobieta aktywna.

 

Aquadrom to miejsce dedykowane wszystkim, którzy szukają różnego rodzaju aktywności fizycznej, która niewątpliwie wpływa na dobre samopoczucie, zdrowie, ale także kształtuje charakter i uczy dyscypliny przydatnej w życiu codziennym. Dlatego też na evencie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Aquadromu.

 

Podczas spotkania w kinie Patria celem nadrzędnym było przekonanie kobiet do wyboru aktywoności w środowisku wodnym, gdyż nie obciąża się stawów, dzięki czemu trening jest bezpieczny.

 

Od kilku lat zajęcia aqua fitness, podobnie jak zajęcia w klubach fitness, rozwijają się przybierając coraz to nowe formy. Nie są to już zwykle zajęcia z makaronem dedykowane jedynie seniorom. Teraz aqua fitness to hantle, rękawice, power sticki, liny, czy oporniki. Ale to co wyróżnia Aquadrom i powoduje, że zajęcia są różnorodne i jedyne w swoim rodzaju - to basen z ruchomym dnem, którego głębokość dostosowujemy do prowadzonych zajęć. Podczas jednych zajęć ćwiczący znajduje się na kilku głębokościach, by w końcowej fazie przenieść się na płycie basenu do sali treningowej.

 

Aktywność  fizyczna to nie tylko aqua fitness, ale także zajęcia pływackie, które stanowią doskonałe uzupełnienie ćwiczeń.

 

Tym, którzy nie są przekonani do grupowych zajeć aqua fitnessu, proponujemy sport jakim jest pływanie.

 

Kobieta aktywna to także pływaczka, która nie wyobraża sobie dnia bez porządnego treningu o poranku. Taki zastrzyk energii doda siły na cały aktywny dzień pełen wyzwań. Tego sportu można spróbować poprzez zajęcia z nauki pływania, pływanie stylowe czy trening pływacki.

 

Kolejnym sportem, do którego zachęcamy ludzi aktywnych, pełnych pozytywnej energii i szukających nietuzinkowych wrażeń, jest nurkowanie. Jedynie w rudzkim aquaparku klienci mogą na chwilę przenieść się do najbardziej odległych miejsc poprzez tropikalne wody Aquadromu. Tęskniący za wakacyjną beztroską mogą choć na chwilę zapomnieć o codzienności korzystając z zajęć nurkowania z instruktorem. Dla tych, którzy chcieliby, aby nurkowanie stało się ich ulubionym sportem proponujemy kurs nurkowania w Aquadrom Diving Academy.

 

Klienci wybierając Aquadrom otrzymują gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Zajęcia prowadzi wyszkolona kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, która szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo i wyniki pogłębiając w uczestnikach pasję do ciągłego doskonalenia umiejętności, a tym samym siebie.

 

 Data dodania: 01.02.2016r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.