claim

Lista starszych wiadomości

Aquadrom dla zwierzaków

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Fauna” przeprowadziło akcję zbiórki darów - prezentów dla podopiecznych schroniska w centrum handlowym Ruda Śląska Plaza. Aquadrom wziął udział w promowaniu tego przedsięwzięcia.

Od 12-13 grudnia rudzkie schronisko „Fauna” przygotowało dla wszystkich miłośników zwierząt specjalne stoisko w centrum handlowym Ruda Śląska Plaza. Przeprowadzono również zbiórkę darów dla zwierząt ze schroniska, a także przyznano nagrody dla zwycięzców w konkursie plastycznym i literackim pt. „Wigilijne życzenia Burka i Rudaska”. Aquadrom również przyłączył się do tego przedsięwzięcia i ufundował nagrody dla zwycięskich prac.


Przez świąteczny weekend klienci centrum handlowego mogą również zakupić kalendarze TOZ „Fauna” oraz upominki dla czworonogów. Również w ramach akcji „galerii w galerii” można zobaczyć pokonkursową wystawę prac dzieci i młodzieży.


Aquadrom już po raz kolejny włączył się w promowanie idei pomagania bezdomnym zwierzętom, do czego zachęcamy naszych klientów.  

 

 

Data dodania:12.12.2015r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.