claim

Lista starszych wiadomości

Informacje o funkcjonowaniu Saunarium 9, 10, 11 października

 

1. Godziny otwarcia:
• piątek, sobota (9, 10 października) -  9:00- 23:15,
• niedziela (10 października) - 9:00 -21:45.


2. 9 października tj. piątek  obowiązują ceny oraz promocje piątkowe.


3. Od 9-11 października na teren Saunarium mogą wejść osoby poniżej 18 roku życia, lecz tylko i wyłącznie popodpisaniu oświadczenia (dostępne w recepcji) przez prawnego opiekuna. Oświadczenie należy podpisać przed zakupem biletu. Osoby poniżej 18 roku życia, które chcą wejść do Saunarium mogą zakupić jedynie bilet saunowy (sauna 1h, sauna 2h itp.) lub bilet na Silesian Towel Fight 3. Bilet do Strefy Rekreacji i Sportu (w tym bilet ulgowy) nie umożliwi im wejścia do Saunarium.


4. Rodzice/opiekunowie prawni, którzy kupili bilet saunowy lub na Silesian Towel Fight chcąc wprowadzić do Saunarium dzieci poniżej 3 roku życia (dzieci nie płacą za bilet) muszą bezwględnie podpisać oświadczenie przed wejściem.


5. W trakcie trwania eventu Sauna Śląska będzie wyłączona z użytkowania, ponieważ będą odbywać się w niej tyko i wyłącznie seanse turniejowe.


6. W Rudzkiej Bani oraz Biosaunie będą przygotowane seanse dodatkowe. Harmonogram dostępny w recepcji.


7. W recepcji Saunarium jest możliwość zakupienia jednorazowego wejścia na seans turniejowy w cenie 5 zł.


8. 9 i 10 października dla klientów Saunarium po godzinie 22:00 zostanie udostępniony basen zewnętrzny. W tych dniach klienci, którzy zakupili bilet tylko do Strefy Rekreacji i Sportu (nie zakupili biletu do Saunarium lub biletu na Silesian Towel Fight 3) muszą opuścić Saunarium przed 22.00.


9. Dla klientów Saunarium została przygotowana specjalna oferta gastronomiczna, dostępna pomiędzy ogrodem saunowym a Kłodnicką Labą. Bony na posiłki będzie można zakupić w recepcji Saunarium.


10. Klienci Saunarium będą mieli wstęp do Kłodnickiej Laby bezpośrednio z Saunarium.

 

 

Data dodania: 08.10.2015r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.