claim

Lista starszych wiadomości

Aquadrom zaprasza na zajęcia z nauki pływania!

Od września startuje w Aquadromie kolejna edycja Szkoły Pływania! Zajęcia będą odbywać się zarówno w ramach lekcji grupowych, a także zapraszamy na  zajęcia indywidulane. Nauka pływania będzie prowadzona w godzinach popołudniowych, a także zajęcia będą się odbywać w weekend.

 

Każdy kursant ma wejście na dwie godziny, w których 55 minut trwają zajęcia, a pozostały czas jest do wykorzystania na zabawę w aquaparku. Dodatkowo jeden z opiekunów może skorzystać z wejścia, które jest w specjalnej cenie.

 

Zajęcia odbywają się w części sportowej aquaparku. Prowadzi je wykwalifikowana kadra instruktorów,
a nauka pływania prowadzona jest w basenie z regulowanym dnem, które pozwala na dostosowanie głębokości dna pod kątem umiejętności kursantów lub w basenie sportowym. Dla naszych kursantów jest zawsze wydzielony i zarezerwowany tor do ćwiczeń.

 

W drugim lub trzecim tygodniu września rozpocznie się kolejna edycja zajęcia dla najmłodszych, dzieci w wieku od 4 miesiąca do 3 roku życia. Jest to kolejna edycja zajęć dla bobasów, która cieszy się dużym zainteresowaniem, a najmłodsi kursanci nabywają cennych umiejętności już od najmłodszych lat.

 

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w zajęciach z nauki pływania w Aquadromie. Jest to idealne połączenie nabycia nowych umiejętności, a przy tym świetna zabawa. Na zajęcia z nauki pływania zapraszamy zarówno najmłodszych, a także osoby dorosłe.

 

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na zajęcia z nauki pływania. Zapraszamy do kontaktu na szkola@aquadrom.pl oraz pod nr telefonu 697 101 992.

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 06.08.2015r.

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.