claim

Lista starszych wiadomości

Konkurs Aquadrom Diving Academy w obiektywie

Piasek, relaks, gorące klimaty oraz niesamowite widoki…  A gdyby tak podczas wypoczynku i dobrej zabawy zrobić zdjęcie i wygrać karnet do Strefy Rekreacji i Sportu, aby wakacje trwały trochę dłużej… Aquadrom Diving Academy ogłasza konkurs!

 

Wakacje to czas beztroskiego lenistwa oraz niezapomnianych wyjazdów. Niewątpliwie nieodłącznym atrybutem podróżnika jest aparat lub smartfon, który zwiedził z Tobą najdalsze zakątki świata. Tym razem znajdź w swojej walizce także miejsce na logo lub koszulkę Aquadrom Diving Academy i może to właśnie Ty wygrasz miesięczny karnet do Strefy Rekreacji i Sportu, koszulki, plecaki lub inne gadżety Aquadromu.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wydrukować logo Aquadrom Diving Academy i zrobić mu jak najciekawe lub nietypowe zdjęcie. Może jedziecie na Mont Everest, w ciepłe kraje lub nad jezioro? Zrób fotę naszego logotypu. Jeśli nie masz logo – nic straconego. Możesz np. narysować je na serwetce lub na piasku i zrobić zdjęcie. Następnie wysyłasz je do nas wraz z formularzem zgłoszeniowym na info@divingacademy.pl.

Konkurs trwa do 30 sierpnia 2015 roku. 

Zachęcamy do wspólnej zabawy!

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania - http://www.aquadrom.pl/uploads/links/ZGŁOSZENIE%20WZIĘCIA%20UDZIAŁU%20W%20KONKURSIE%20-%20ADA.pdf

 

Regulamin konkursu do pobrania - http://www.aquadrom.pl/uploads/links/REGULAMIN%20KONKURSU-wakacje%20z%20ADA.pdf

 

 

 

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.