claim

Lista starszych wiadomości

Wakacje w Aquadromie 2015

Wakacje w Aquadromie upłyną pod znakiem doskonałej zabawy, a to za sprawą karnetów wakacyjnych.

 

Ze względu na ogromne zainteresowanie karnetami wakacyjnymi, w tym roku również wprowadzamy je do sprzedaży od 29 czerwca br. Dodatkowo w tym roku otwieramy specjalną leżakową strefę przy basenie zewnętrznym, więc niewątpliwie każdy wypocznie w Aquadromie.

W tym roku oferujemy klika rodzajów karnetów:

 

a) Karnetu Wakacyjnego, dwumiesięcznego, imiennego, ulgowego - uprawniającego do 20 dwugodzinnych wejść do Strefy Rekreacji i Sportu, od poniedziałku do piątku w cenie 80 zł.

 

b) Karnetu Wakacyjnego, dwumiesięcznego, imiennego - uprawniającego do 20 dwugodzinnych wejść do Strefy Rekreacji i Sportu, od poniedziałku do piątku w cenie 150 zł.

 

c) Karnetu Wakacyjnego, dwumiesięcznego, imiennego –uprawniającego do 20 dwugodzinnych wejść do Strefy Rekreacji i Sportu, od poniedziałku do niedzieli w cenie 225 zł.

 

d) Karnetu Wakacyjnego, miesięcznego, imiennego – uprawniającego do 10 dwugodzinnych wejść do Strefy Rekreacji i Sportu, od poniedziałku do piątku w cenie 100 zł.

 

e) Karnetu Wakacyjnego, dwumiesiecznego, na okaziciela – uprawniającego do 20 dwugodzinnych wejść do Strefy Rekreacji i Sportu, od poniedziałku do niedzieli w cenie 300 zł.

 

f) Karnetu Wakacyjnego, dwumiesięcznego, imiennego – uprawniającego do 20 wejść 2h sauny + 1h basen, od poniedziałku do piątku w cenie 300 zł.

 

Szczegółowy regulamin karnetów wakacyjnych znajduje się na naszej stronie http://www.aquadrom.pl/uploads/links/karnety%20wakacyjne-regulamin%20promocji.pdf

 

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.