claim

Lista starszych wiadomości

Pożegnanie sauny fińskiej

Nadchodzi koniec sauny, w której zorganizowaliśmy pierwsze zawody saunamistrzów w Polsce (Silesian Towel Fight) i przeprowadziliśmy ponad 5000 tysięcy seansów. Już 19 kwietnia będziecie mieli okazję uczestniczyć w nich ostatni raz.

Wióry i tysiące drzazg skąpane w wielkiej chmurze pyłu. Ten przykry koniec czeka naszą zasłużoną saunę fińską. Po ponad dwóch latach funkcjonowania zostanie zamknięta, a my 19 kwietnia należycie się z nią pożegnamy – seansami tych saunamistrzów, którzy uczyli się w niej swojego fachu lub go jedynie szlifowali. Wspólnie z ludźmi, dla których była czymś więcej niż stertą zbitych desek. 


Aby po raz ostatni wykonać swoje seanse w aquadromowej saunie fińskiej, swój przyjazd zapowiedzieli  nie tylko byli saunamistrzowie Aquadromu jak Dawid Wąsowicz, Robert Żukowski, Sebastian Dziurski, Sebastian Grabowski, czy Łukasz Gutowski, ale również Ryszard Rak i większość obecnych saunamistrzów.Zobacz harmonogram lub przejdź od razu do naszego sklepu internetowego (ograniczona liczba miejsca, sprzedaż do czwartku do godz. 11.30).

Datania dodania: 15.04.2015r.
 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.