claim

Lista starszych wiadomości

Dzień kobiet w Aquadromie

W niedzielę wszystkie Panie będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty oraz dodatkowych atrakcji w rudzkim parku wodnym.

 

Choć dla niektórych dzień kobiet jest świętem rodem z PRL-u, to większość Pań miło wspomina piękne goździki oraz rajstopy. My jednak w sposób nowatorski  podchodzimy do tematu i chcielibyśmy zaoferować naszym klientkom relaks w najwyższej postaci.

Dla Pań, które lubią nasze jacuzzi i La Godulę oferujemy bilet trzygodzinny do Strefy Rekreacji i Sportu w cenie 19,50 zł! Natomiast fanki Saunarium będą mogły wypoczywać przez trzy godziny w Saunarium i godzinę w Strefie Rekreacji i Sportu w cenie 40 zł, jak również wziąć udział w specjalnych rytuałach saunowych!

Ponadto wszystkie Panie będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach aqua aerobicu oraz skorzystać z bezpłatnych porad dietetycznych i kosmetycznych.

Jednak to nie wszystko. Wszystkie kreatywne Panie wezmą udział w konkursie, w którym będzie można wygrać 8 zaproszeń do Aquadromu oraz 8 podwójnych zaproszeń na romantyczną kolację do Wiśniowego Sadu.

 

 Data dodania: 05.03.2015r.

dzień kobiet

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.