claim

Lista starszych wiadomości

Aquadrom najlepszy!

Puchar Polski Saunamistrzów SaunaCup składał się z trzech turniejów - w Białce Tatrzańskiej, Krakowie i Czeladzi. W ostatnią sobotę odbył się ostatni turnej całego cyklu i po podliczeniu punktacji to Aquadromowi przypadło I miejsce w klasyfikacji drużynowej. 

Indywidualnie w ostatnim turnieju Mariusz Derbin z Aquadormu zajął 11 miejsce, a Gabriela Żymła zajęła miejsce trzecie. Gabriela Żymła jako jedyna startowała we wszystkich trzech turniejach, dzięki czemu zdobyła wysokie drugie miejsce za cały turniej. Do pierwszego miejsca zabrakło jej zaledwie 37 punktów (I miejsce zdobyła Izabela Żołądź z Sky Tower we Wrocławiu wynikiem 1550 punktów.) 

Pierwszy turniej w Białce Tatrzńaksiej wygrała Gabriela Żymła, a ósme miejsce zajął drugi reprezentant Aquadromu - Marceli Zawadzki. W Krakowie gabrysia zdobyła miejsce drugie, a czarny koń zawodów, debiutant z Aquadromu - Mariusz Derbin zdobył miejsce czwarte. 

Dzięki zaangażowaniu wszystkich saunamistrzów w ogólnej klasyfikacji Aquadrom zyskał największą liczbę punktów wygrywając cały puchar w klasyfikacji drużynowej i podtrzymując swoją bardzo wysoką pozycję w świecie saunowym. Nie było to łatwe, zwłaszcza z uwagi na profesjonalnizm startujących zawodników, zwłaszcza tych z dużo dłuższym stażem niż saunamistrzowie Aquadromu, ale również rosnący z turnieju na turniej poziom wszystkich zawodników. 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.