claim

Lista starszych wiadomości

Drugie urodziny Aquadromu

7 grudnia Aquadrom obchodził swoje drugie urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy masę atrakcji i świątecznych niespodzianek dla gości. Tego dnia odbyły się także I zawody pływackie uczestników Aquadromowej Szkoły Pływania, a także amatorskie zawody dla klientów. 

Zorbing, ubieranie choinki w wodzie, malowanie bombek, zawody pływackie to tylko nieliczne atrakcje, które czekały na naszych gości 7 grudnia. Dobrej zabawy i  uśmiechu na twarzach klientów  tego dnia nie zabrakło.

W drugie urodziny Aquadromu przygotowaliśmy specjalną ofertę. Za jedyne 35 złoty każdy klient mógł zakupić bilet na wejście czterogodzinne i korzystać ze wszystkich stref obiektu. W tym czasie zaplanowaliśmy liczne atrakcje, aby wypełnić naszym gościom czas. Rodzice mogli pozostawić swoje pociechy pod opieką animatorów, a sami wybrać się na relaksujący seans do sauny. Ogromną popularnością cieszył się zorbing, do którego tłumnie ustawiali się w kolejce zarówno mniejsi jak i trochę więksi aquadromowicze. Nie zabrakło świątecznego akcentu, dlatego też dzieci mogły malować bombki w wodzie, a później same udekorować choinkę, która stanęła na środku basenu. 

-Uwielbiam ubierać choinkę, ale nigdy jeszcze nie miałam okazji ubierać choinki w wodzie. Mega frajda! – zachwycała się 7 letnia Kamila. 

W międzyczasie dla dorosłych osób odbyły się zajęcia aqua aerobicu, a dla odważnych konkurs na najszybszy zjazd zjeżdżalnią.

Prócz dobrej zabawy nie zabrakło także elementu rywalizacji. Odbyły się I zawody pływackie dla kursantów Aquadromowej Szkoły Pływania, a także amatorskie zawody dla naszych klientów. Duch walki, rywalizacja, radość, łzy szczęścia stając na podium nie było końca. Najmłodszym kibicowali rodzice, dziadkowie, a także instruktorzy prowadzący. Dzieci rywalizowały i brały udział w każdej konkurencji wykazując prawdziwego, sportowego ducha walki. Po zakończeniu zawodów odbyła się uroczysta dekoracja zawodników z medalami, a także nagrodami. Nie zabrakło chętnych również na zawody amatorskie, do walki o cenne nagrody stawały dzieci, a także dorośli z całymi rodzinami. Nagrodą główną w rodzinnych zawodach pływackich był tablet ufundowany przez firmę Play z Rudy Śląskiej.

Po emocjach związanych z zawodami, dzieci, które nie miały okazji udekorować choinki mogły zrobić to ponownie wraz z Mikołajem, który w basenie chętnie pozował do zdjęć i pomagał stroić świąteczne drzewko.  Dla najmłodszych zostało zorganizowane mini-disco. Skoczna muzyka udzieliła się wszystkim, gdyż nawet dorośli włączyli się do zabawy.

Dla wytrwałych klientów czekał wieczorem pełen emocji występ tancerzy ognia i światła, który rozświetlił niebo nad Aquadromem.

Każdy klient, który opuszczał obiekt mógł za darmo zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Chętnych nie brakowało i całymi rodzinami robili sobie pamiątkowe zdjęcia z drugich urodziny Aquadromu.

Zapraszamy do zobaczenia naszej galerii!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli czynny udział w naszych urodzinach!

 Data dodania: 10.12.2014r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.