claim

Lista starszych wiadomości

Urodzinowe szaleństwo w Aquadromie

 

7 grudnia Aquadrom zaprasza na drugie już urodziny obiektu. Nie zabraknie zawodów pływackich, zorbingu, malowania bombek, czy tancerzy ognia!

 
Urodziny Aquadromu świętowane będą w pierwszą niedzielę grudnia.

 

- Obiekt otwieraliśmy 8 grudnia, jednak w tym roku ten dzień wypada poniedziałek. Dlatego postanowiliśmy zorganizować event w weekend – 7grudnia. Będzie to połączenie mikołajek z drugimi urodzinami Aquadromu – informuje Agnieszka Piekorz z Aquadromu.
 

Każdy, kto przyjdzie do Aquadromu będzie mógł skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W tym dniu będzie można zakupić promocyjny bilet open do wszystkich stref w cenie 35 zł za 4 godziny! A za każdą dodatkową minutę klienci dopłacą tylko 0,25 zł. 
 

Na szczególną uwagę zasługują pierwsze w historii obiektu zawody pływackie dedykowane kursantom szkoły pływania oraz amatorom i ich rodzinom. Warto już teraz trenować, gdyż nagrodą w zawodach amatorskich jest tablet ufundowany przez firmę TELE-KOM z Rudy Śląskiej.
 

 

Rodzice, którzy chcieliby zagospodarować dzieciom czas, mogą oddać swoje pociechy wykwalifikowanym instruktorom pływania, którzy nie tylko gwarantują wyśmienita zabawę, ale także zdradzą tajniki Aquadromu. Specjalnie przygotowane stanowiska zapewnią dzieciom rozrywkę połączoną z edukacją.

 

Wszyscy, którzy szukają w parku wodnym dodatkowych wrażeń, będą mogli zanurkować w aquadromowej tubie oraz spróbować swoich sił w zorbingu. Dodatkowo, każdy kto kupi nurkowanie intro, będzie mógł zakupić nurkową koszulkę w cenie 25 zl! Jeśli koszulka to za mało, w cenie 1 zł możesz zakupić nurkowy kubek oraz inne gadżety nurkowe.
 

Nie zabraknie również świątecznych akcentów. Pojawi się gość z Laponii, a dzieci przystroją dla niego specjalną choinkę zanurzoną w wodzie. Klienci, którzy chcieliby otrzymać pamiątkę z drugich urodzin Aquadromu, będą mieli taką możliwość. Wystarczy okazać paragon, by skorzystać z usług fotobudki.
 

- Okazuje się, że nasi fani bardzo polubili basen zewnętrzny. Dlatego też wieczorem właśnie przy nim odbędzie się pokaz tancerzy ognia i światła – dodaje Piekorz.
 

Partnerami akcji jest firma TELE-KOM z Rudy Śląskiej (ul. 1 maja 370a) oraz Aqua Smak, który na 7 grudnia przygotuje specjalne menu w promocyjnych cenach.

 

 

 

Data dodania: 26.11.2014r.


wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.