claim

Lista starszych wiadomości

Aquadromowa Szkoła Pływania zaprasza na zajęcia!

Już od września po raz kolejny rozpoczną się zajęcia z nauki pływania. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, a także osoby dorosłe na kurs. Połącz przyjemne z pożytecznym. Szkolenie nowych umiejętności oraz dbanie o zdrowie i kondycje. Nie zwlekaj, niech pływanie stanie się Twoją pasją !

 

Zajęcia będą prowadzone w formie grup, a także indywidulanie. Koszt kursu grupowego to 180 zł za 6 spotkań, natomiast lekcje indywidulane przy 4 spotkaniach kosztują 200 zł, a przy 6 jest to koszt 300 zł. Grupy tworzone są pod kątem umiejętności, a także wieku uczestników. Nauka prowadzona jest w małych grupach od 5 do 8 osób. Kurs rozpoczyna się po opłaceniu osobiście w Biurze Obsługi Klienta lub można dokonać wpłaty na aquadromowe konto.

 

W przypadku nieobecności na zajęciach można odebrać wejście na dwugodzinny pobyt w Strefie Sportu i Rekreacji.  Każdy z uczestników ma dwa tygodnie od daty absencji na wykorzystanie takiego wejścia.

 

 

Zapisy trwają do 5 września. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy w BOK oraz na szkola@aquadrom.pl, a także pod nr telefonu 697 101 992. 

 

Data dodania: 29.08.2014r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.