claim

Lista starszych wiadomości

Maja Sablewska i Iwona Pavlović na Aquadrom Key Fashion

23 sierpnia w rudzkim aquaparku odbyło się niecodzienne wydarzenie – pokaz mody w… basenie. Imprezę poprowadziła Iwona Pavlović, a gościem specjalnym był doradca wizerunkowy – Maja Sablewska.

   

Aquadrom Key Fashion to nietypowa impreza, która odbyła się w sobotę w Aquadromie. Moda zagościła zarówno  w holu recepcyjnym jak i w hali basenowej. 

 

- Kiedy pojawił się pomysł zorganizowania takiego wydarzenia, chyba nikt w Aquadromie nie przypuszczał, że stanie się ono największym eventem od otwarcia obiektu – komentuje Agnieszka Piekorz z Aquadromu.

 

Aquadrom podjął współpracę z marką Key Fashion, która została głównym partnerem.

- Wizja tak oryginalnego pokazu mody, wzbogacona o dodatkowe atrakcje modowe w trakcie dnia, pochłonęły mnie bez końca. – mówi Katarzyna Mroczkowska-Lizut z Key Fashion.

 

Jeszcze przed południem pierwsze dziewczyny, które pragnęły zostać modelkami i powtórzyć sukces m.in. Joanny Krupy, wzięły udział w castingu organizowanym przez  Avant Models.  Ta właśnie agencja otwiera drzwi nie tylko do polskich, ale i zagranicznych projektantów. To twarze modelek z Avant Models spoglądają z  Vouga, Elle czy Bazaar. Dziewczyny pretendujące do kariery top modelki, miały utrudnione zadanie, gdyż casting tak, jak i wieczorny pokaz, odbywał się w basenie z ruchomym dnem wypłyconym do 10 centymetrów.

 

- Mamy kilka perełek, ale szczegółów jeszcze nie zdradzę, gdyż nad każdą kandydatką będziemy dyskutować w Warszawie z całym zespołem. Zainteresowanie było bardzo duże. Dziewczyny są piękne, ale przede wszystkim wysokie i szczupłe, co nie zawsze się zdarza na otwartych castingach- Katarzyna Rykała z Avant Models

 

Punktualnie o 15:00 rozpoczęły się warsztaty stylizacji prowadzone przez kilkukrotną mistrzynię Polski w makijażu – Annę Moj-Kowalską oraz stylistkę Milenę Bekalarską, znaną szerzej jako Majlena Fashion. Wzięli w nich udział blogerzy modowi oraz wszyscy, którzy chcieli posłuchać o najnowszych trendach.

 

Od 16:30 wicemistrz świata we fryzjerstwie Damian Duda oraz Anna Moj-Kowalska kończyli metamorfozy osób, które zapragnęły zmienić swój wizerunek pod okiem specjalistów.

 

O godz. 18:00 odbyła się konferencja prasowa z udziałem prowadzącej pokaz mody w basenie – Iwony Pavlović.

 

- Kiedy pojawiła się propozycja poprowadzenia Aquadrom Key Fashion od razu zaciekawiło mnie, co organizatorzy  rozumieją przez pokaz mody w basenie. Wiele było pokazów w hali basenowej, ale modelki chodzące po basenie z ruchomym dnem, specjalnie wypłyconym do 10 centymetrów to rzeczywiście oryginalny pomysł. Tym bardziej, że na co dzień ten basen służy zajęciom aqua aerobicu.  - mówi Iwona Pavlović.

 

O 19:00 rozpoczął się pokaz mody w basenie z ruchomym dnem, który poprowadziła Iwona Pavlović, a wśród zaproszonych gości była Maja Sablewska.

- Dzisiejszy event oceniam bardzo dobrze i jest to bardzo przyciągający sposób na pokazanie tego, co się dzieje w tym miejscu, bo ta woda nie jest bez przyczyny. I to jest bradzo fajne, gdyż jest spójne - mówi Maja Sablewska.

 

Modelki chodząc po kostki w wodzie zaprezentowały kolekcje Furelle, Patrycji Szlażko, Atelier Marco, Just Unique, EMC Studio, Hoboth&Smollosch z Goes to M, Chiaro, G-Style oraz Areny.

 

- Chętnie biorę udział w tak ciekawych i oryginalnych projektach. Na każdy pokaz przygotowuję specjalną kolekcję, która kolorystycznie nawiązuje do wydarzenia – mówi Iza Święs z Furelle.

 

Prowadzenie wydarzenia było również ciekawym doświadczeniem dla Iwony Pavlović, która postanowiła zdjąć buty, by poprowadzić imprezę z basenu.

 

- Podzielę opinię innych osób. Bardzo ciekawy eksperyment, nietypowy, inny i bardzo trudny do zrealizowania, ale wszystko udało się tak, jak powinno. – komentuje Iwona Pavlović - Aquadrom Key Fashion to dla mnie nowe przeżycie, coś fantastycznego, dziwnego, nietypowego… Myślę, że przez najbliższych parę godzin Aquadrom będzie jeszcze w mojej głowie, gdyż ta temperatura, to co się wydarzyło, to na pewno zostanie w mojej pamięci. Jest to coś, co po latach na pewno będę wspominać – dodaje Pavlović.

 

Pani Iwona Pavlović wystąpiła w pięknej kreacji zaprojektowanej przez Patrycję Szlażko.

 

Podczas pokazu mody klienci Aquadromu  mogli podziwiać kolekcje z antresoli gastronomicznej. 

 

Piękne zdjęcia mamy dzięki firmie JakMotyle.pl - dziękujemy!

Data dodania: 25.08.2014r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.