claim

Lista starszych wiadomości

Aquadrom Key Fashion

23 sierpnia rudzki park wodny organizuje nietypowy pokaz mody w… basenie. Nie zabraknie także castingu znanej agencji modelek, warsztatów stylizacji, metamorfoz pod okiem specjalistów oraz gości specjalnych – Iwony Pavlović oraz Mai Sablewskiej.

 

Aquadrom Key Fashion to dzień całkowicie poświęcony modzie, z którą będzie można obcować na wielu płaszczyznach, w niecodziennych warunkach. Imprezę poprowadzi Iwona Pavlović, a gościem specjalnym będzie doradca wizerunkowy Maja Sablewska.

 

- O zorganizowaniu w Aquadromie pokazu mody myśleliśmy od jakiegoś czasu. Zaczęliśmy szukać partnerów, ale nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak duże zainteresowanie eventem. Cieszymy się, że po raz kolejny firma Etrans podjęła z nami współpracę, dzięki czemu skala wydarzenia jest zdecydowanie większa. – mówi Agnieszka Piekorz z Aquadromu.

 

Głównym partnerem wydarzenia została marka Key Fashion.

 

- Od razu spodobał mi się pomysł pokazu mody w basenie, który wpisuje się w mój projekt Key Fashion&Business. Dlatego też postanowiłam zaangażować się w ten ciekawy projekt – mówi Katarzyna Mroczkowska-Lizut z Key Fashion.

 

Od godziny 11:00 wszystkie dziewczyny, które chciałyby powtórzyć sukces Kasi Struss czy Joanny Krupy, mogą wziąć udział w castingu znanej agencji – Avant Models. Wystarczy mieć skończone 16 lat i co najmniej 175 centymetrów wzrostu. Warunki castingu będą nietypowe, gdyż odbędzie się on w basenie z ruchomym dnem.

 

-  Z uwagi na fakt, iż casting odbędzie się w aquaparku, dziewczyny biorące w nim udział zaprezentują się przed jury chodząc po kostki w wodzie i to właśnie dno naszego basenu będzie ich wybiegiem – informuje Piekorz.

 

O 15:00 odbędą się warsztaty stylizacji prowadzone przez Annę Moj-Kowalską oraz  Majlenę Fashion. Warsztaty dedykowane są blogerom i vlogerom modowym oraz wszystkim, dla których moda to nie tylko ubrania, ale styl życia.

 

O 16:30  wicemistrz świata we fryzjerstwie Damian Duda oraz wielokrotna mistrzyni Polski w makijażu Anna Moj-Kowalska dokonają ostatnich już elementów metamorfoz Pań, które chcą zmienić swój wizerunek. Do 15 sierpnia można zgłaszać swoje kandydatury na info@studio-obssesion.pl

 

Pokaz mody w basenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Modelki chodzące po kostki w wodzie zaprezentują kolekcje wielu znanych, ale i początkujących projektantów. Nie zabraknie m.in. specjalnie przygotowanej na Aquadrom Key Fashion kolekcji Furelle. Będzie można także podziwiać projekty Patrycji Szlażko, Atelier Marco, Just Unique, EMC Studio, Hoboth&Smollosch z Goes to M, Chiaro, G-Style oraz Areny.

 

Jak zapewniają organizatorzy, to jeszcze nie koniec niespodzianek, które czekają podczas Aquadrom Key Fashion.

 

Podczas pokazu mody klienci Aquadromu będą mogli podziwiać kolekcje z antresoli gastronomicznej. 

 

 

 

 

 

 

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.