claim

Lista starszych wiadomości

Podwodna sesja zdjęciowa

W lipcu w rudzkim parku wodnym odbyła się wyjątkowa i niecodzienna, bo podwodna sesja zdjęciowa. Modelki odziane w stroje nimf wykonane z tiulu oraz specjalny wodoodporny makijaż, zmierzyły się z nietypowymi warunkami zdjęciowymi.

 

180 cm głębokości wody, basen z ruchomym dnem, nurkowie, modelki, jaskrawe kolory, do tego lampy błyskowe na dnie basenu w specjalnych, wodoszczelnych obudowach – tak wyglądał plan zdjęciowy w Aquadromie.

 

- Od dawna myśleliśmy o takiej sesji zdjęciowej, jednak sprzęt, jakim dysponowaliśmy nie dawał nam takich możliwości. Dlatego po pierwszym spotkaniu z fotografem Izą Sekułą i rozmowie o pomyśle na sesję, od razu przystąpiliśmy do jej planowania – mówi Agnieszka Piekorz z Aquadromu.

 

Przygotowania rozpoczęły się o 3:00 nad ranem. Najpierw przez 2 godziny trwało malowanie i dopasowywanie stroju. W tym samym czasie, ekipa techniczna instalowała i konfigurowała sprzęt, by wreszcie o 5:00 wszyscy mogli rozpocząć sesję w basenie z ruchomym dnem.

 

- Było to niezwykle ciekawe doświadczenie. Takiej sesji jeszcze nie robiłam. Jestem zadowolona z efektu, choć oczywiście kolejne sesje podwodne będą jeszcze lepsze, bo dużo nas to doświadczenie nauczyło – mówi Izabela Sekuła z jakMotyle.pl.

 

Już 23 sierpnia kolejne modowo-wodne wyzwanie połączone z wyjątkowymi projektami ubrań.

 

Foto: Izabela Sekuła/jakMotyle.pl

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.