claim

Lista starszych wiadomości

Oficjalne otwarcie Burloch Areny w Rudzie Śląskiej

21 czerwca Aquadrom miał okazję zostać Partnerem wielkiego otwarcia Burloch Areny w Rudzie Śląskiej.


Najlepsze w Polsce boisko do gry w rugby oraz rewelacyjny tor do jazdy na rolkach to właśnie oficjalnie otwarta w sobotni wieczór, zrewitalizowana Burloch Arena w Rudzie Śląskiej. 

 

Pomimo bardzo wietrznego dnia, atmosfera była gorąca. Mistrzostwa Kobiet Rugby 7, w których nasze Diablice obroniły 2 miejsce, mecz towarzyski drużyn męskich oraz wieczorny, rudzki nightskating na czele z gościem specjalnym inauguracji ośrodka Burloch - Janem Szymańskim, brązowym medalistą tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w łyżwiarstwie szybkim sprawiły, że otwarcie Burlocha było bardzo widowiskowe.

 

Ale to nie wszystko! W najbliższej przyszłości planowane jest wybudowanie zadaszenia nad lodowiskiem, toru do jazdy na rowerach górskich, skateparku oraz placu zabaw. Orzegów będzie miał niewątpliwie wart uwagi obiekt sportowo-rekreacyjny.

 

Aquadrom dziękuje organizatorom za możliwość promocji oraz przyjemnie spędzony czas. Natomiast orzegowskim dzieciakom gratulujemy wyobraźni i fantazji oraz życzy sukcesów w tworzeniu :). Dziękujemy, iż mogliśmy się dowiedzieć, że najlepsze "gniotki" robi się z naszych aquadromowych balonów :).

 

Niech Burloch Arena służy nam przez lata, a po wyczerpujących treningach zapraszamy na relaks do parku wodnego Aquadrom!

Data dodania: 22.06.2014r. 

 

 

D

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.