claim

Lista starszych wiadomości

„Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzina”

W centrum handlowym Ruda Śląska Plaza już po raz drugi został zorganizowany piknik Fundacji Unia Bracka pt. „Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzina”. Aquadrom wziął udział w promowaniu tego przedsięwzięcia.


 

24 maja w centrum handlowym Ruda Śląska Plaza Fundacja Unia Bracka zorganizowała po raz kolejny akcję propagującą dbanie o zdrowie pt. : „Zdrowa Mama to szczęśliwa Rodzina”. Aquadrom również wziął aktywny udział w tym wydarzeniu.

 

Podczas pikniku prowadzono badania oraz konsultacje m.in. wykonywano badania USG piersi, badania mammograficzne, pomiar ciśnienia, cukru oraz  spirometria. Można było także skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych jak również porad kosmetycznych.

 

Aquadrom włączył się w promowanie idei związanej ze zdrowym trybem życia. Przy specjalnie przygotowanym stanowisku mieszkańcy mogli dowiedzieć się m.in. o wpływie aqua fitnessu na kondycję, jak również zaczerpnąć informacji o rodzinnych eventach organizowanych w obiekcie.

 

Regularne pływanie, czy zajecia w wodzie niosą ze sobą same korzyści. Są połączeniem przyjemnego z pożytecznym, dlatego też Aquadrom wziął udział w tej akcji, propagując dbanie o zdrowie. 

 

Data dodania: 25.05.2014r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.