claim

Lista starszych wiadomości

Familijny weekend w Aquadromie

Ostatnia niedziela marca upłynęła w Aquadromie pod znakiem rodzinnej zabawy. Dzieci wraz z rodzicami mogli zmierzyć się we wspólnych konkursach i powalczyć o atrakcyjne nagrody.

 

30 marca dedykowaliśmy rodzinom. Przez cały dzień nie zabrakło gier i zabaw przeznaczonych dla dzieci jak również dla rodziców. Na zwycięzców czekały wyjątkowe nagrody.

 

Szczególnie tego dnia chcieliśmy podziękować kursantom Aquadromowej Szkoły Pływania, którzy  uzyskali pierwsze certyfikaty za zdobyte umiejętności pływackie. Natomiast wszyscy, którzy jeszcze  nie korzystali z naszych usług, mogli uzyskać porady instruktorów pływania oraz zapisać się na najbliższy kurs.

 

Tego dnia postanowiliśmy również zapewnić pełen relaks rodzicom, dlatego też zostało utworzone Wodne Przedszkole, do którego można było oddać swoją pociechę. Dzieci pod okiem naszych instruktorów spędzali czas biorąc udział w licznych zabawach. W wachlarzu atrakcji nie zabrakło gier familijnych, takich jak chociażby rafting rwącą rzeką, czy poławianie pereł.  Dodatkowo rodzice dzieci uczęszczających na kurs nauki pływania mogli tego dnia odbyć wstępne szkolenie intro i spróbować swoich sił w nurkowaniu. 

 Data dodania: 02.04.2014r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.