claim

Lista starszych wiadomości

Mamo! Tato! Wkrótce lato

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty lub Twoje dziecko nie czujecie się pewnie w wodzie? A może rodzinnie chcielibyście w sposób ciekawy spędzić niedzielę? Zapraszamy 30 marca do Aquadromu!

 

Ostatnią niedzielę marca dedykujemy rodzinom. W sposób szczególny natomiast chcielibyśmy podziękować kursantom Aquadromowej Szkoły Pływania, którzy za okazaniem karnetu oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość, będą mogli przez cały dzień korzystać bezpłatnie ze wszystkich stref. Ponadto mogą zabrać również rodziców, bądź najbliższą rodzinę w liczbie maksymalnie 2 osób i płacąc za nich 30 zł umożliwić im całodniowe korzystanie z rudzkiego parku wodnego.

 

Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z usług Aquadromowej Szkoły Pływania, chcielibyśmy zaprosić na spotkanie i konsultacje z naszymi instruktorami pływania, którzy ocenią stopień zaawansowania dzieci. W sposób szczególny, zapraszamy rodziców z dziećmi od 4 miesiąca do 4 roku życia. 

 

30 marca chcielibyśmy również umożliwić rodzicom relaks w pełnym znaczeniu tego słowa.  Dlatego też w tym dniu po raz pierwszy na terenie Aquadromu będzie funkcjonować Wodne Przedszkole, do którego będzie można oddać swoją pociechę.

 

Ponadto nie zabraknie gier i zabaw, do udziału w których zapraszamy zarówno dzieci jak i rodziców. Warto wziąć udział w naszych konkursach, gdyż będzie można wygrać bon na warsztaty zdrowego odżywiania o wartości 250zł, którego sponsorem jest firma Be Fit oraz bon na masaż twarzy o wartości 35 zł jak również bony upoważniające do skorzystania z zabiegów kosmetycznych o wartości 99 i 130 zł. Rozdamy także zaproszenia na bezpłatny Test Wellness z analizą składu ciała w Gabinecie Zdrowia i Urody oraz kupony na bezpłatną pizzę z restauracji Aquasmak i dwugodzinne bilety wstępu do Aquadromu.

 

 

Harmonogram imprezy wygląda następująco:


11:00 - 12:00 – Wodne Przedszkole dla dzieci.       


12:00 – 13:00 – test umiejętności pływackich - styl grzbietowy*, zabawy familijne (rafting, zjazd czerwoną ślizgawicą, morski poszukiwacz pereł), możliwość rozmowy z instruktorami pływania.                      


13:00 – 15:00 – Wodne Przedszkole dla dzieci. W tym czasie rodzice dzieci Aquadromowej Szkoły Pływania mogą spróbować swoich sił we wstępnym szkoleniu intro. **


15:00 – 16:00 – zabawy familijne (poławiacz pereł, siatkówka wodna –rodzice kontra dzieci, wyścigi na tratwach).


15:00 – 21:00 – intro w tubie – dla dorosłych.

 

* dla kursantów Aquadromowej Szkoły Pływania

**bezpłatnie dla rodziców dzieci Aquadromowej Szkoły Pływania

Data dodania: 21.03.2014r.  

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.