claim

Lista starszych wiadomości

Kurs nurkowania w Aquadromie

Marzą Ci się egipskie rafy koralowe, ale boisz się pierwszego nurkowania poza granicami kraju? Chciałbyś ujrzeć trudno dostępne i tajemnicze piękno podwodnych wraków? Już dziś możesz zapisać się na jedyny taki kurs nurkowania w Aquadromie, aby jeszcze przed wakacjami zdobyć uprawnienia nurkowe.

 

Aquadrom Diving Academy powstało z potrzeby naszych Klientów zainteresowanych ofertą tuby dla płetwonurków. We współpracy z wykwalifikowaną grupą instruktorów postanowiliśmy stworzyć jedyny taki kurs, który połączy wieloletnie doświadczenie na wodach otwartych z ogromnym potencjałem Aquadromu.

 

- Tylko nasi kursanci będą mieli możliwość zanurkować nie tylko w basenie, jak to się odbywa w innych szkołach nurkowych, ale także w naszej 7 metrowej tubie, co niewątpliwie wyróżnia nas na tle pozostałych obiektów – komentuje Agnieszka Antoń, koordynator Aquadrom Diving Academy.

 

Nasza szkoła nurkowa otwiera swoje podwoje dla wszystkich, którzy skończyli 10 r.ż. i nie mają przeciwskazań zdrowotnych, aby rozpocząć kurs nurkowania.

 

Oferta Aquadromu obejmuje 4 spotkania w rudzkim parku wodnym, na które składa się instruktaż teoretyczny, nurkowanie w nowatorskim basenie z ruchomym dnem oraz jedynej takiej  7 metrowej tubie dla płetwonurków. Ponadto w dniu zajęć kursanci mogą przez cały dzień korzystać z uroków Aquadromu pływając w basenach oraz relaksując się w Saunarium.

 

Dodatkowo każdy kursant będzie mógł dwukrotnie po dwie godziny odbyć trening kondycyjny połączony z nauką poprawnej techniki pływania. W tych dniach każdy otrzyma całodniowy bilet do wszystkich stref.

 

Po zakończeniu szkolenia w Aquadromie, kursanci wraz z instruktorem wyjeżdżają na wody otwarte, aby przeżyć namiastkę podwodnej przygody i zanurkować do głębokości 18 metrów. Dwukrotny wjazd do baz nurkowych zawiera cena kursu, co w innych szkołach jest ukrytym kosztem.  Na Koparkach lub Zakrzówku podczas jednego wjazdu odbywają się dwa nurkowania z przerwą na odpoczynek, czy indywidualną rozmowę z instruktorem.

 

Nurkowania kończą się zdobyciem certyfikatu federacji SSI, który otrzymacie w cenie kursu. Za każdym razem zapewniamy profesjonalny sprzęt nurkowy wraz z powietrzem oraz porady instruktora w wyborze prywatnego sprzętu, jak również rabat na jego zakup.

 

Cena kursu to 1499 zł bez ukrytych kosztów, co w sposób znaczący wyróżnia nas na tle pozostałych szkół nurkowych.

 

Jeżeli wciąż wahasz się, czy właśnie u nas odbyć kurs nurkowania, dodajemy jeszcze karnet ważny do końca sierpnia, który upoważnia do 10 wejść całodniowych do Strefy Rekreacji i Sportu oraz 5 całodniowych wejść do Strefy Rekreacji Sportu oraz Saunarium.

 

Jeśli już teraz zapiszesz się do Aquadrom Diving Academy w wakacje mając nasz certyfikat będziesz mógł samodzielnie nurkować oraz podziwiać enigmatyczne dno Morza Czerwonego lub różnorodne koralowce.

 

Zapisy przyjmujemy na tuba@aquadrom.pl oraz pod numerem telefonu 32 797 36 00.

 

Gwarantujemy, że z nami nurkowanie stanie się Twoją pasją, która pozwoli Ci choć na chwilę oderwać się od szarości dnia codziennego, by pośród koralowców lub wraków ponownie odnaleźć dużą dawkę pozytywnej energii.

 

 

 Data dodania: 18.03.2014r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.