claim

Lista starszych wiadomości

Dzień Kobiet w Aquadromie

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, w którym Panie zasługują na szczególne względy. Dlatego też w Aquadromie będzie można zrelaksować się w Saunarium lub aktywnie potrenować podczas zajęć aqua aerobicu. Dodatkowo Panie, które lubią ekstremalne doświadczenia, mogą w tym dniu zanurkować w  7 metrowej tubie w specjalnej scenerii oraz wygrać bony na usługi dietetyczne oraz zabiegi regenerujące.

 

Święto Kobiet w Aquadromie rozpocznie się już 3 marca, kiedy to w poszczególne dni będzie można dokonać bezpłatnego pomiaru tkanki tłuszczowej, dowiedzieć się, jaki wpływ na zdrowie ma Ajurweda, zobaczyć, w jaki sposób można najwygodniej poruszać się z dzieckiem po mieście oraz oddać się w ręce specjalistów, którzy wykonają profesjonalny makijaż czy dobiorą odpowiednią do rodzaju cery maseczkę.

 

7 marca wstęp do Saunarium będą miały tylko Panie, dla których zostaną przygotowane specjalne kobiece rytuały saunowe. Nie zabraknie seansów z kremem miodowym czy aromatyzowanych peelingów solnych.

 

Kumulację wszystkich atrakcji 8 marca rozpoczną zajęcia aqua aerobicu w basenie zewnętrznym o godzinie 10:00, na które już teraz można się zapisywać, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Po intensywnym aqua aerobicu, Panie przejdą do Saunarium, w którym będą mogły zregenerować siły. Koszt dwugodzinnego pakietu to tylko 15 zł. W sobotę wszyscy nasi partnerzy zaprezentują szereg swoich usług, z których będzie można bezpłatnie skorzystać.

 

- Podczas imprezy 8 marca będziemy chciały udowodnić, dlaczego my kobiety jesteśmy wyjątkowe, a słowa piosenki Eugeniusza Bodo „Sex appeal” wciąż nabierają nowego wyrazu – komentuje Agnieszka Piekorz z Aquadromu

 

W tym dniu wszystkie chętne Panie oraz Panowie, będą mogli spróbować swoich sił w nurkowaniu pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Intro dla początkujących rudzki aquapark ponownie poszerza o całodniowy bilet do Strefy Rekreacji Sportu oraz Saunarium. Wszystko to w standardowej cenie 120 zł. Dodatkowo Panie otrzymają w tym dniu hydromasaż w cenie biletu. Jeśli natomiast Panowie chcieliby sami lub ze swoją wybranką zanurkować w naszej tubie, oczywiście mają taką możliwość. Warto zakupić intro w parze, podczas którego będzie można wręczyć prezent na głębokości 7 metrów.

 

Od 14:00 organizatorzy zapraszają do udziału w specjalnie przygotowanych konkursach, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. bony na usługi firmy La Magnolia oraz Be Fit.

 

Wszystkie aktywne Panie będą mogły w cenie zwykłego biletu wziąć udział w pokazowych zajęciach aqua aerobicu w basenie z ruchomym dnem. Start o godz. 17:00 oraz 17:40. 

 

Ponadto po intensywnym dniu, będzie można spróbować specjalnych deserów przygotowanych przez restaurację Aquasmak.

Data dodania: 24.02.2014r. 

 

 

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.