claim

Lista starszych wiadomości

Konserwacja i przegląd atrakcji

13 lutego Mokry Bąbel, 13 i 14 lutego Bajtel Zatoka oraz 14 lutego Wirek będą nieczynne z powodu prac konserwacyjnych.

 

- W styczniu Aquadrom odwiedziło blisko 50 tys. osób, a wymienione atrakcje były najczęściej eksploatowane przez naszych klientów. Dlatego, aby poprawić komfort korzystania z niektórych atrakcji i ich „żywotność” konieczne jest przeprowadzenie prac konserwacyjnych i dodatkowych przeglądów.  – mówi Anna Mrzyczek-Szczęsny, prezes zarządu Aquadromu.

 

Konserwacji zostanie poddana m.in. podłoga statku pirackiego w Bajtel Zatoce, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa najmłodszych aqudromowiczów.

 

Chcąc wynagrodzić klientom zamknięcie 3 atrakcji, 13 i 14 lutego obowiązują specjalne ceny biletów. Przez cały dzień wszyscy klienci mogą zakupić dwugodzinny bilet do Strefy Rekreacji i Sportu w promocyjnej cenie 10 zł.

 

- Należy pamiętać, że 14 lutego obowiązują także specjalne ceny biletów do Saunarium, w którym odbywać się będą walentynkowe rytuały saunowe dla par – dodaje Anna Mrzyczek-Szczęsny.

 

Ponadto chcemy być w pełni przygotowani do sobotniej imprezy, na którą serdecznie zapraszamy.

 

14.02.2014r. od godz. 17:00-22:00 będzie czynny basen zewnętrzny.

 

15 lutego punktualnie o 17:00 przystąpimy do bicia rekordu Aquadromu w podwodnym pocałunku, a już o 17:15 odbędą się pierwsze w historii Aquadromu zajęcia hydrorobicu w basenie zewnętrznym. Jeśli natomiast ktoś chciałby przeżyć niesamowitą podwodną przygodę, zachęcamy do zakupu nurkowania dla początkujących. Są ostatnie wolne miejsca, więc należy się spieszyć! 

Data dodania: 12.02.2014r.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.