Inwazja dinozaurów w Aquadromie!

Niezwykłe zdarzenia na co dzień? Tak! Aquadrom przyłączył się do akcji Dinovember i zaprosił do swojego świata prehistorycznych Gości.

Dinovember to rodzinna zabawa, która ma na celu wzbudzić zainteresowanie dzieci, rozpalić ich wyobraźnię poprzez ożywienie dinozaurów. Aquadrom, mając na celu wspieranie rodzinnego spędzania czasu, chętnie przyłączył się do akcji i zaprosił do obiektu dinozaury, które zwiedziły tubę do nurkowania czy Bajtel Zatokę. Wszystko po to, by dziecięcy świat zabawy zagościł także w Aquadromie. Przez tydzień niespotykanym Klientom będą wykonywane zdjęcia, które będą umieszczane na fanpage AquadromRudaSlaska.

Uwieńczeniem Dinovember będzie event, który odbędzie się 26 listopada 2016r. w godzinach 10:00-18:00. Rudzki park wodny zaprasza nie tylko wszystkie dzieci, ale też ich oswojone dinozaury, dzięki którym będzie można uzyskać aż 50% rabat na bilety ulgowe. Promocja cenowa dotyczy dzieci do 18 roku życia.

Ponadto w tym dniu będzie można zamienić się w małego paleontologa i spróbować odszukać szczątki prehistorycznych gadów. Nie zabraknie mini giełdy minerałów organizowanej przez Studenckie Koło Mineralogów „Heliodor” z Uniwersytetu Śląskiego, a także eksponatów dinozaurów oraz prelekcji prowadzonych przez Park Rozrywki Krasiejów, który jest głównym partnerem wydarzenia.