3 Fajer w Aquadromie!

6 grudnia Aquadrom obchodził trzecie urodziny. Tego dnia również został zorganizowany event mikołajkowy. Nie zabrakło atrakcji dla tych mniejszych oraz większych dzieci. A wszystko  to pod znakiem śląskiego fajeru!

 

Mikołajkowy aqua dance, animacje dla najmłodszych w Bajtel Zatoce, poczęstunek śląskim urodzinowym przysmakiem, a także spotkanie ze św. Mikołajem to atrakcje, które czekały na naszych klientów w trzecie urodziny Aquadromu.

Tego dnia przygotowaliśmy specjalną promocję dla klientów. Kupując dwa wejścia całodniowe do Strefy Rekreacji i Sportu, trzecia osoba płaciła jedynie złotówkę. Dla każdego klienta, który opuszczał nasz obiekt czekał śląski przysmak – urodzinowy kołocz podawany przez panie w regionalnych strojach. W hali basenowej nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. W Strefie Sportu odbywały się zajęcia aqua dance, a także specjalne konkurencje takie jak poławiacze pereł w towarzystwie naszej maskotki Dromka. Nie zabrakło również świątecznego konkursu - malowania bombek.

 

Zdecydowanie gwoździem programu był przyjazd św. Mikołaja. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty, mogły posłuchać świątecznych baśni, a rodzice uwiecznili te chwile za pomocą aparatów.

 

Każdy klient, mógł za darmo zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Chętnych nie brakowało i całymi rodzinami ustawiali się po zdjęcia z 3 Fajeru Aquadromu!

 

Wszystkim Klientom, którzy wzięli czynny udział w obchodach naszych urodzin serdecznie dziękujemy!

 

Zapraszamy do zobaczenia naszej galerii.