Kolejny kurs dla Bobasów

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z nauki pływania dla dzieci od 4 miesiąca do 3 roku życia. Zajęcia rozpoczną się w ostatnim tygodniu marca. Kurs składa się z 10 spotkań, a każda lekcja trwa pół godziny.

 

Zajęcia odbywać się będą w basenie z ruchomym dnem, którego głębokość można dowolnie regulować. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu dzieci jak i dorośli będą mogli czuć się pewnie na głębokości przystosowanej do konkretnej grupy wiekowej.

 

Temperatura wody w basenie z ruchomym dnem będzie zdecydowanie wyższa niż w pozostałych nieckach i wyniesie 32⁰C. Wszystko po to, aby pierwsza przygoda z wodą naszych najmłodszych aquadromowiczów była przyjemna.

 

Instruktorzy prowadzący zajęcia mają dodatkowe uprawnienia zarówno wodne jak i pedagogiczne, dlatego rodzice mogą być pewni, że ich pociechy będą w dobrych i odpowiedzialnych rękach.

 

Dodatkowo Aquadrom dysponuje salą widokową skąd drugi rodzic może obserwować swojego dzielnego Malucha. Jeśli rodzic kibicowanie dziecku chciałby pogodzić z pracą, w sali widokowej ma komfortowe ku temu warunki, gdyż może bezpłatnie skorzystać z internetu.

 

Zapisz swoje dziecko już dziś. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Koszt kursu to 350 zł (10 spotkań).

 

Zajęcia odbywać się będą z podziałem na grupy ćwiczebne. 
Każde zajęcia trwają 30 minut z instruktorem, dodatkowo mają Państwo 90 min. czasu, który jest do dyspozycji w Strefie Rekreacji i Sportu (1 rodzic + dziecko).
Cena zawiera także pieluchę do wody.

 

W przypadku nieobecności na zajęciach "wejście" można wykorzystać od poniedziałku do niedzieli ( z "wejściówki" mogą skorzystać rodzice dziecka lub rodzeństwo).

 

Każda "wejściówka" to dwugodzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu.

 

Podczas zajęć dziecka możliwy jest zakup biletu dodatkowego dla drugiego opiekuna, pomocnika, rodzica w promocyjnej cenie 8 zł/1 h lub 16 zł/2h. Jeżeli drugi rodzic/opiekun jest potrzebny do pomocy (przebranie się rodzica uczestniczącego w zajęciach) otrzymuje 20 min. czasu na bezpłatne wejście i wyjście - strefa przebieralni.

 

Zapisy w BOK oraz na szkola@aquadrom.pl, a także pod nr 697 101 992. 

 

 

bobasy

Data dodania: 03.03.2015r.