claim

Strefa Sportu Czynna:

6:00 – 22:00 (poniedziałek – piątek)
7:00 – 22:00 (weekend i święta)

Tuba dla płetwonurków

Tuba dla płetwonurków. Nazwać ją specjalną niecką nie wypada ze względu na jej wyjątkowość. 7 metrów głębokości, 7 metrów średnicy. Jedyna w swoim rodzaju dedykowana wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z głębinami. Jest połączona bezpośrednio z salą szkoleniową, by teorią pokrzepić się tuż przed zejściem w toń Aquadromu.

Z potrzeby naszych Klientów powstała szkoła nurkowa Aquadrom Diving Academy.

 

Zapisy przyjmujemy na tuba@aquadrom.pl oraz pod numerem 697 103 051.

 

Chcesz zdobyć uprawnienia nurkowe w Aquadrom Diving Academy? Zapraszamy na www.divingacademy.pl

 

Jeżeli miałeś dłuższą przerwę w aktywności nurkowej, serdecznie zapraszamy na cykl zajęć Scuba review oraz Scuba skills update

 

Odkryj w sobie nurkową pasję!

Nurkowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród amatorów mocnych wrażeń. Dlatego jeśli do tej pory nie udało Ci się zakosztować podwodnej przygody, w Aquadromie masz taką możliwość!

 

Jeżeli zwykłe pływanie w basenie sportowym już Ci nie wystarcza, zapraszamy do udziału w bardziej ekstremalnej przygodzie na głębokości 7 metrów. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora możesz zakosztować, czym jest oddychanie przez automat, spuszczanie powietrza z jacketu czy wyrównywanie ciśnienia w uszach.

 

Godzinne „Intro w tubie” przeznaczone jest dla początkujących (od 10 roku życia). Pod opieką naszego instruktora adepci sztuki nurkowej mogą próbować swoich sił w pełnym sprzęcie w cenie 150 zł. Jeśli ktoś chciałby przeżyć  podwodną przygodę z kimś bliskim, serdecznie zapraszamy na nurkowanie w parze w cenie 220 zł. Uczestnicy w ramach zakupionego biletu będą mogli spędzić cały dzień w Strefie Rekreacji i Sportu.

 

Płetwonurkowie z własnym sprzętem również znajdą coś dla siebie. Bilet „Płetwonurek” daje możliwość godzinnego nurkowania w naszej tubie w promocyjnej cenie 30 zł! Dodatkowo w ramach biletu każdy nurek może spędzić 2 godziny w Strefie Rekreacji i Sportu.

 

Każde nurkowanie wymaga wcześniejszej rezerwacji na tuba@aquadrom.pl lub w Biurze Obsługi Klienta.

 

Zdobądź uprawnienia nurkowe przed wakacjami!

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i chciałbyś zrobić coś dla siebie – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

 

Aquadrom Diving Academy zaprasza na kolejny kurs nurkowy, dzięki któremu jeszcze przed wakacjami zdobędziesz „plastik” upoważniający do nurkowania w odległych zakątkach świata do głębokości 18 metrów. Startujemy 18 kwietnia 2017r.

Gwarantujemy zdobycie rzetelnej wiedzy w przyswajalny sposób.  

 

Dlaczego warto wybrać Aquadrom Diving Academy?

Współpracujemy z najlepszą kadrą instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje 4 spotkania w rudzkim parku wodnym. Instruktaż teoretyczny połączony jest z nurkowaniem w jedynej takiej, głębokiej na 7 metrów tubie dla płetwonurków.  Po zajęciach nurkowych kursanci mogą przez cały dzień korzystać z uroków Strefy Rekreacji i Sportu oraz relaksować się w Saunarium.

Jednak to nie wszystko! W nurkowaniu niezwykle ważna jest pływalność, dlatego też w ramach kursu odbędą się 2 treningi, które pozwolą udoskonalić umiejętności pływackie.

Po zajęciach basenowych, grupa dwukrotnie wyjeżdża z instruktorem na wody otwarte – Koparki lub Zakrzówek. Podczas jednego wyjazdu odbywają się dwa nurkowania. Jest to także czas, aby swobodnie porozmawiać z instruktorem o wszelkich wątpliwościach.

Po zakończeniu kursu absolwenci Aquadrom Diving Academy otrzymują certyfikaty federacji SSI lub PADI.

Nasi instruktorzy pomagają także w zakupie sprzętu nurkowego w promocyjnych cenach.

 

Jaka cena?

Jak zapewne zauważyliście, sporo oferujemy. Inne szkoły nurkowe nie są w stanie zagwarantować takich warunków nurkowych, poszerzonych o tak bogatą ofertę rekreacyjno-relaksacyjną.

Wciąż uważasz, że to za mało? Ok, dodajemy jeszcze karnet na 10 wejść całodniowych do Strefy Rekreacji i Sportu oraz 5 całodniowych wejść do Strefy Rekreacji i Sportu oraz Saunarium ważny do końca września 2017 roku.

Cena kursu to 1499 zł.

Zapewne masz szereg pytań, więc nie krępuj się! Dzwoń lub pisz! Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

tel.: 697103051

info@divingacademy.pl

Do zobaczenia na kursie!

 

 

 

 

 

 

 

AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.