claim

Kontakt

Aquadrom Ruda Śląska
ul. Kłodnicka 95A
41-706 Ruda Śląska – Halemba

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: aquadrom@aquadrom.pl
tel.: 32 797 36 00


Wyświetl większą mapę(w nawigację GPS polecamy wprowadzenie numeru 95)

 

Bezpośredni dojazd do Aquadromu komunikacją miejską TUTAJ

 

Pożegnanie sauny fińskiej

Nadchodzi koniec sauny, w której zorganizowaliśmy pierwsze zawody saunamistrzów w Polsce (Silesian Towel Fight) i przeprowadziliśmy ponad 5000 tysięcy seansów. Już 19 kwietnia będziecie mieli okazję uczestniczyć w nich ostatni raz.


Wióry i tysiące drzazg skąpane w wielkiej chmurze pyłu. Ten przykry koniec czeka naszą zasłużoną saunę fińską. Po ponad dwóch latach funkcjonowania zostanie zamknięta, a my 19 kwietnia należycie się z nią pożegnamy – seansami tych saunamistrzów, którzy uczyli się w niej swojego fachu lub go jedynie szlifowali. Wspólnie z ludźmi, dla których była czymś więcej niż stertą zbitych desek. 


Aby po raz ostatni wykonać swoje seanse w aquadromowej saunie fińskiej, swój przyjazd zapowiedzieli  nie tylko byli saunamistrzowie Aquadromu jak Dawid Wąsowicz, Robert Żukowski, Sebastian Dziurski, Sebastian Grabowski, czy Łukasz Gutowski, ale również Ryszard Rak i większość obecnych saunamistrzów.UWAGA! Uprzejmie informujemy, iż zaszły drobne zmiany w harmonogramie. Z uwagi na to, iż seans Ryszarda Raka został przeniesiony na godz. 20:30, został również dodany seans o 15:30.


Harmonogram seansów w saunie fińskiej :

 

10:00 Gabriela Żymła „Walka o życie”

11:00 Dawid Wąsowicz

12:00 Marceli ZawadzkiKapelusznik”

13:00 Sebastian GrabowskiTrans”

14:00 Mariusz DerbinLast Battle”

15:00 Gabriela ŻymłaCatwoman”

15:30 Mariusz Derbin " Helheim- Kraina Ciemności"

16:00 Dawid Wąsowicz

17:00 Robert ŻukowskiTajemnica Azteków”

18:00 Gabriela Żymła "Wojowniczka"

19:00 Łukasz GutowskiRunmageddon”

20:00 Sebastian Dziurski "Zły On"

20:30 Ryszard Rak "Piekielny fotgraf"

21:00 ” Last Goodbye”


Tego dnia dodatkowe seanse będą się również odbywać w Biosaunie i Rudzkiej Bani. 

*ZAKUP BILETÓW Z OPASKĄ

Dostępny jest tylko do czwartku w sklepie internetowym, a później w recepcji Aquadromu i dotyczy tylko biletów całodniowych. Do każdego takiego biletu dodawana będzie opaska zielona lub pomarańczowa. Osoby z opaską zieloną będą miały gwarancję (wchodzą jako pierwsze) na seanse oznaczone kolorem zielonym. Osoby z pomarańczowymi opaskami będą mieli gwarancję (wchodzą jako pierwsze) na seanse oznaczone kolorem pomarańczowym.

KORZYSTANIE Z SEANSÓW
Z seansów kolorowych (zielone i pomarańczowe) mogą korzystać w pierwszej kolejności osoby z opaskami danego koloru. W drugiej kolejności osoby z drugim kolorem opaski. W trzeciej kolejności pozostałe osoby.
Ponadto będą się odbywać dodatkowe seanse, z których będą mogli dowolnie korzystać pozostali klienci. Od 10.00 co godzinę będą odbywać się równolegle seanse, a od 13.30 będą odbywać się seanse co pół godziny. Co zamiast sauny?

Zamiast sauny fińskiej nie mogliśmy zostawić nic innego jak równie gorącą, ale dużo większą kolejną, saunę suchą! A już od 20 kwietnia będziecie mieli okazję uczestniczyć w seansach przygotowanych specjalnie na drugą połowę kwietnia. Codziennie zaczniemy wtedy od godziny 15.00, a po godzinie 18.00 seanse będą odbywać się już co pół godziny.  Więcej informacji wkrótce!

 

 

Pożegnanie sauny fińskiej

 

 

AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.