claim

Saunarium Czynne:

1400 – 2200 (poniedziałek – piątek)* 
900 – 2200 (weekend i święta)
 

*Do końca maja 2016 Saunarium czynne w tygodniu od 12.00 

Nasz zespół

Zespół Aquadromu na przestrzeni ostatnich lat odnosił liczne sukcesy w zawodach saunowych. Nie tylko w Polsce, ale również w najbardziej prestiżowych mistrzostwach międzynarodowych. 

Marceli 

Marceli Zawadzki- Saunuje i prowadzi rytuały saunowe od wielu lat. W Aquadromie od samego początku jako menadżer Saunarium, ale poza papierkową pracą przeprowadza również seanse, pamiętacie Kapelusznika :).

 

Gabriela Zymła

Gabriela Żymła – pracuje w Saunarium Aquadromu już od samego początku. Jak sama mówi prowadzenie seansów stało się jej wielką pasją.

 

Małgorzata Borowska

Małgorzata Borowska- Saunamajsterka od nie dawna, ale bardzo zdolna z ciekawymi pomysłami na seanse. Jako kobieta Gosia potrafi bardzo dobrze dogrzać w saunie.  

pawel pecherz

Paweł Pęcherz- Nasz nieśmiały saunamajster, który w trakcie swoich seansów przenosi nas w inny świat. Seans „Deszczowy Paweł” - zachwycił wszystkich na Silesian Towel Fight 3.

piotr biedrzycki

Piotr Biedrzycki- Najwieksza gaduła na Saunarium. Piotr zaczynał swoją przygodę z ręcznikiem jakiś czas temu w innym obiekcie po przerwie powrócił i od jakiegoś czasu prowadzi rytuały saunowe u nas.

adrian piechota

Adrian Piechota- Po długiej przerwie Adrian powrócił do prowadzenia rytuałów saunowych, rzadko prowadzi seanse ale sprawia mu to ogromną przyjemność i radość.

 

Sebastian Grabowski- Saunamajster z zamiłowania, masażysta z zawodu. Genialnie dobiera i łączy zapachy. Każdy chyba zna sease Seby z Bonobo.

 

Łukasz Zmyślony-Trener personalny z zawodu z zamiłowania saunamajster. Nasz nowy saunamajster, daje z siebie wszytsko podczas seansów.

rOBERT

Robert Żukowski- wszyscy chyba pamiętają Roberta, nasz stary a zarazem nowy saunamajster. Robert to klasyka, a klasyka to machanie bez udziwnien i ciepło przede wszystkim. 

 

AQUADROM 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.